İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Polisimiz şehit oldu

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İNTERNETHABER

Görgü tanıklarının anlattıklarına göre saldırganlar Reno-kongo marka bir araçla olay yerine geldiler. Önce araçtan inmeden polis kulubesini ateşe tuttular.

Polis memurlarından biri açılan ilk ateşte öldü. Ardından diğer polis vurulup yere düştü. Bir görgü tanığı şöyle anlatıyor;

"Arabadan inip, o yere düşen polisin üstüne ateş açmaya devam ettiler. Çok ürkütücü bir andı."

Daha sonra içerden gelen bir polis, saldırganlarla çatışmaya başladı. Onun açtığı ateş sonucu teröristlerden vurulanlar oldu. Görgü tanıklarına göre o polis de çatışmada vuruldu.

NTV'deki canlı yayınına katılan Konsolosluk çalışanı ise o anları şöyle anlattı; "Saldırı direkt polis noktasında olay oldu. Alt kapı, güvenlik giriş kapısına saldırı yapıldı. Çatışma 7-8 dakika sürdü."

Dışarı çıkan her polis vuruldu

Habertürk'e bağlanan bir görgü tanığı şunları söyledi: "Polis kulübesinden çıkan her polis vuruldu. 20 el ateş edildi. Savaş hali vardı. Kafamı yere uzattım. İnsanlar sağa sola kaçıştı. Panikten bulunduğum kafetaryada masalar devrildi camlar kırıldı.

Polisin kafasına sıktılar

CNN Türk'e bağlanan bir görgü tanığının anlattıkları dehşet vericiydi: "Dört beş tane terörist geldi Arabadan indiler. Polis kulübesine doğru yürüdüler. Silahlarını tişörtün içine sakladılar. Sonra bir polisin kafasına sıktılar. Sonra bir polis yere çökmüş bekliyordu. Sonra bir terörist arkasında geldi tam kalbine sıktı sonra kafasına sıktılar."

Allah sonumuzu hayır etsin.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aman Allah'ım bu nedir böyle.

İnternethaber'de şehidin resmini gördüm... Gözlerimden yaşlar geliyor resmen...

frknc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum bunu yapan kişi ve örgütler cezalandırılmalı

CoMNeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gercekten cok aci ve cok kotu bir olay .Allah sehit dusen polislerin ailesine ve yakinlarina sabir versin.Diyecek soz bulamiyorum...

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
%99.9 dini alet eden terörizm. Pompalı tüfek ve direk saldırı onların işi. Ölenlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dilerim. Cumhuriyetimiz bu din simsarlarıyla, bölücü mihraklarla dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de mücadele azmi ve kararlığıyla yoluna devam edecektir.

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah ailelerine sabır versin,mekanları cennet olsun...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5