İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Postcular Aranior

GuzeLNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar Yeni Actiğim Siteye Şiir Fıkra Hikaye Video 4 Katagoriye İçerik Giren Postcular Aranior En Az Eklenen İçerik Sayısı 1000 Kaca Ekleyeceğinizide Mesaj Altina Yazarsaniz Sevinirim Ve Nekadar Sürede Bitirdiğinizi Ancak İçerikler Kaliteli İçerikler Olcak Benim Solediğim Kaynaklardan Alinarak Olcak Öle 1-2 Satırlık İçerikler Olmayacak İşin Hakkini Veren Yazsın Lütfen.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mustafa sende bir alemsin ha 2 aydır beklediğin içerik neydi onu anlamadım benmi yanlış hatırlıyorum yoksa. diğer oyun sitene yükledik oyunları bitti (biraz geç oldu ama olsun :))

2 yıldır bu işleri yapıyorum sadece sende biraz sorun yaşadık

beni rezil ettin :D

şaka bir yana 2 senedir içerik ekleme işinde sadece mustafanın işinde arıza çıktı yoksa işimi yaparım

ücret konusuna gelince 1000 ekleme işine 150 ytl de ciddiyim haydı pazarlık payı olsun 130 daha aşağı inmem

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hangi siteydi ya hatırlayamadım site adresini buradan veya pm ile gönderirmisin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5