İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr Değeri Yüksek Dizinlere Ekleme

CyberBlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar
Sitelerinizi pr değeri 8-1 arasında değişen dizinlere ekliyorum.

50 Dizin =5 YTL
100 Dizin =9 YTL

İsteğe bağlı olarak sadece Türkçe dizinlere ekleme yapılır.Aynı şekilde yine isteğe bağlı olarak sadece yabancı dizinlerede ekleme yapılır.

CyberBlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm lere cevap verildi.Ödemelere Garanti-İş Bankası vs. Paypal seklinde oluyor.Daha fazla ödeme şekli için pm den ulasın.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yanlış anlaşılmasın ama dizin ekleme konusunda sürekli önemsenmeyen bir konu var

bende dizin kaydı yapıyorum ve anlaştığım arkadaşlara aşağıdaki bilginin aynısını özellikle veriyorum

dizinlerin pr değerinin yüksek veya az olması size pr anlamında birşey kazandırmaz çünkü dizinler eklediğiniz siteleri anasayfasında vermez alt sayfalarında verir ve bu alt sayfalar genelde pr0 yada max pr2 dir

ama toplistlere ekleme yaparsanız onlar sitenziden hit geldikçe size verdiği linki anasayfada tutar ve bu yüzden toplsitlerin anasayfasında kaldığınız sürece pr anlamında dizinlerden daha faydalı olur

dizinlere kayıttaki fayda
sitenizin backlinkinin artması
bir ölçüde indexlenmenizi hızlandırmasıdır

pr8 dizine kayıt olmanız size +pr değeri katmaz

sadece bilgilendirmek istedim

amacım satış baltalamak değildir kesinlikle
hayırlı işler

aLtaN_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlaşılmasın ama dizin ekleme konusunda sürekli önemsenmeyen bir konu var

bende dizin kaydı yapıyorum ve anlaştığım arkadaşlara aşağıdaki bilginin aynısını özellikle veriyorum

dizinlerin pr değerinin yüksek veya az olması size pr anlamında birşey kazandırmaz çünkü dizinler eklediğiniz siteleri anasayfasında vermez alt sayfalarında verir ve bu alt sayfalar genelde pr0 yada max pr2 dir

ama toplistlere ekleme yaparsanız onlar sitenziden hit geldikçe size verdiği linki anasayfada tutar ve bu yüzden toplsitlerin anasayfasında kaldığınız sürece pr anlamında dizinlerden daha faydalı olur

dizinlere kayıttaki fayda
sitenizin backlinkinin artması
bir ölçüde indexlenmenizi hızlandırmasıdır

pr8 dizine kayıt olmanız size +pr değeri katmaz

sadece bilgilendirmek istedim

amacım satış baltalamak değildir kesinlikle
hayırlı işler

bunun bilincindeyiz zaten..
olmayanlar için bunu yeni konu başlığı açarak ele alabilirsen güzel olur.. önemli bi nokta..

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm pm atar mısın msn msn adresini ve dizin listesini..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5