İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr5+ text link reklam verilecek

E

Expert

Misafir
Pr5+ sitelere text link reklam verilecek.
Aylık ücretleriyle birlikte teklifleri bekliyorum.

Ayrıca üye sayısı fazla olan forumlara banner reklam verilecek.Bununla ilgili olarak da sitenizin bilgilerini buraya yazabilirisiniz.

U

username

Misafir
pr5 aylık textlink (tüm alt sayfalar dahil) 10 YTL (10k+ sayfa google da indexli)

E

Expert

Misafir
@trichnosis fiyatı çok fazla söyledin.Kararına saygılıyım ama genelde piyasa 5-10 civarı.
@username sitenin ismin ve banka bilgilerini özelden gönderebilirsin.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu pr olayını anlamıyorum arkadaşlar pr3 sitem var hiç bi yerden değil adamlar browsera adresi yazıp giriyor hergün 10.000 hitim var ne bu pr aşkı? bi açıklayabilir misiniz

E

Expert

Misafir
Tamam,kutuyu boşalttım.
Permission,senin reklam sayfana birkaç kez ulaşmaya çalışmıştım daha önceden ama açılmıyordu.''istersen günlük 8000-9000 tekil hit'' derken neyi kastetin?

Eğer anladığım şeyse,özelden banka bilgilerini gönderebilirsin.

E

Expert

Misafir
bu pr aşkını forum aşıladı bana.
var ya bir şiir ''yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var...'' şeklinde başlar ve gider..
benim de forumdan öğrendiğim bu oldu.google duvarına çıkabilmek için,duvarın üstünde duranların sana el vermesi lazım..

E

Expert

Misafir
Peki,gönder bilgilerini özelden.

Bunun faydasını görürsem,ilerde de toplu olarak aynı sitelerle çalışmaya devam etmeyi düşünüyorumarad belirtmiş olayım bunu da.

S

SozVer

Misafir
Pr 3 sitem var ziyaretcim yüksek ve google indei sayfalarim var dilerseniz benimlede çalisabilirsiniz oraya koyarim sitenin. Aylik 4ytl

W

webbil

Misafir
eksiforum.com ( pr 5 ) .. profilimdeki msn adresimden iletişim kurabilirsin

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer reklam düşünüyosanız vazgectimsenden.com u tavsiye ederim valla ..

diğerleri hikaye bunu da sölemeden geçemicem... param olsa hiç düşünmeden koyacam ama :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5