İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

projeyi hallettik , kullanıcılara ihtiyaç var :))

Mumy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
S.a arkadaşlar,

Ogame' i çok değiştirerek ve daha da değiştireceğiz bir proje başlattık :

www.bugame.org

ogame ' i 8 dilde aynı anda çalışmasını ayarladık ki bu çok zor ve zaman aldı

uluslarası server olarak açtık ve her ülkeden insanlar aynı anda aynı serverda olabilecekler.

herkesi bekliyoruz ...

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bugame is a strategic space simulation game with thousands of players all over the world competing simultaneously to be the best. Everything you need to play is a standard web browser.

binlerce üyeniz mi var yada üyeyi mi hedefliyorsunuz cümlede anlatmak istediğinizi anlamadım açıkcası.
Diğer yatay ve kalın işaretlediğim 2. cümlede ise herşey yerine tek şey olması gerekmiyor mu? Oynamak için gereken herşey bir tarayıcı demişsiniz. Tekşey deyin daha hoş olacaktır. Hee eğer yok böyle everything iyi diyorsanız just kelimesini kullanıp gereken herşey sadece bir tarayıcı olsun. Keşke Lang dosyalarıyla oynamadan önce index yapsaydınız güzelinden. Farklı bir oyun için favicon değişseniz sizin için daha iyi olur.
Kolay gelmesini ümit ediyorum.

Mumy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o indexten sonra kimsenin üye olacağını sanmam

:) index'e üye olma dostum .

o index dediğin sayfa 1 ayda düzenlendi : her türlü mobil ekranda vs. düzgün açılır gayet css karışık ve uğraştırıcıdır ...

çok iyi 2-3 tasarım var oraya ama daha koymadık ...

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
:) index'e üye olma dostum .

o index dediğin sayfa 1 ayda düzenlendi : her türlü mobil ekranda vs. düzgün açılır gayet css karışık ve uğraştırıcıdır ...

çok iyi 2-3 tasarım var oraya ama daha koymadık ...

iyi de insan oyundan resim koyar bişey koyar ben illa oyunu öğrenmek için üyemi olmak zorundayım

Mumy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugame is a strategic space simulation game with thousands of players all over the world competing simultaneously to be the best. Everything you need to play is a standard web browser.

binlerce üyeniz mi var yada üyeyi mi hedefliyorsunuz cümlede anlatmak istediğinizi anlamadım açıkcası.
Diğer yatay ve kalın işaretlediğim 2. cümlede ise herşey yerine tek şey olması gerekmiyor mu? Oynamak için gereken herşey bir tarayıcı demişsiniz. Tekşey deyin daha hoş olacaktır. Hee eğer yok böyle everything iyi diyorsanız just kelimesini kullanıp gereken herşey sadece bir tarayıcı olsun. Keşke Lang dosyalarıyla oynamadan önce index yapsaydınız güzelinden. Farklı bir oyun için favicon değişseniz sizin için daha iyi olur.
Kolay gelmesini ümit ediyorum.

favicon ve indexi düzeltmeler için tavsiyeleri önemsiyorum .

açık konuşmak gerekirse : normal ogame kodlarının %40 kadarı kaldı , kodları o kadar modüler ve az ve hızlı hale getirdik ki anlatamam , kodları göndermemiz gerekir : hala da düzeltiyoruz ..

normal ogame kodları çok statik tasarıma sahip ve 8 dil i oraya uydurmak çok zamanımızı aldı , artık oyunda oyuncu arıyoruz ve hataları gidermeye çalışıyoruz : işin makyaj kısmını yapacağız daha..

dil olayını kolay sananlara sunayım :
rusça ve çince de var 8 dil arasında bu iki dilin kodsetleri tamamen farklı ve bunların aynı anda çalışması zor bir olay , detay soranlara ben cevap veremem zira bunu komple babam kodluyor

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
mesajımım

Diğer yatay ve kalın işaretlediğim 2. cümlede ise herşey yerine tek şey olması gerekmiyor mu? Oynamak için gereken herşey bir tarayıcı demişsiniz. Tekşey deyin daha hoş olacaktır. Hee eğer yok böyle everything iyi diyorsanız just kelimesini kullanıp gereken herşey sadece bir tarayıcı olsun.
şu kısmını komple kesip cevap vermiş gibi oldunuz sanki ama neyse :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5