İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Protesto: Vodafone

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Bulunduğum bölgede vodafone şebeke diye birşey kalmadı. Vodafone.com.tr adresinede ulaşamıyorum şuanda böyle bir hizmeti veren kuruluşun allah binbir türlü...

Vodafone u berbat ötesi hizmetinden dolayı protesto ediyorum.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
izmir'de de durum aynı, vodafone kayıtlı böyle bir numara yok diyor...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
uyandığımda şebeke yoktu aradan 1 saat geçti kim bilir kaç saattir şebeke yoktur

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Hadi ya. Bende dıyorum bı tek bendemı sorun var. Bendede durum aynı. Herkezi arıyabiliyorum kız arkadaşımı aramaya kalkınca böyle bir numara ulunmamaktadır diyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum eksik tuşladınız dıyor.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Olay zaten İstanbul'da oluyor tmm orası normalde bizim hatlarımızdamı ikitelli'ye bağlıki bizde mağduruz. Az önce ablamın teline gelen bir msjda aynen şunlar yazıyor .

" Sayın abonemiz. Yurdumuz genelindeki yağışlar nedeniyle İstanbul İkitelli'de bulunan veri merkezimizdeki hizmetimiz kesilmiş bulunmaktadır. Gün sonuna kadar tekrar aktif hale getirmeye çalışıcağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. "

Bu ne ki şimdi koskoca dünya devi battı :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Arama yapılıyor ama aranamıyoruz :(

http://www.chip.com.tr/forum/ve-vodafone-coktu_t127034.html

Not: Demekki Allah göstermesin bir afet, felaketle karşılaşsak (ki bir ksım afet oldu İstanbul'da); vodafone hizmetine zerre kadar güvenilmeyeceğini öğrendik...
Websitelerinin bile açılmaması çok acıklı bir durum. Onu farklı bir lokasyonda yedekli çalıştırsalardı hiç değilse...

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
İletişim dediğin olay zaten zor günlerde insana lazım olur. Ama şuna bak saat kaç oldu hala durum aynı değişen birtek şey var " Böyle Bir Numara Yoktur " yerine " Aradaığınız Kişiye Ulaşılamıyor " diyor bu seferde.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Babamın dediğine göre Telsim'in binasını sel basmış. Ondan dolayı teknik arıza varmış.

11:50 Vodafon'un İkitelli'deki Binasını Sel Suları Bastı! Cep Telefonları Çalışmıyor, Muhabere Zaafa Uğradı

İstanbul'daki Şiddetli Yağış Ve Akabinde Gelen Sel Felâketi, Haberleşmeye De Darbe Vurdu. Âfet Bölgesi Yenibosna, İkitelli Ve Halkalı'da Vodafone Hatlı Cep Telefonları Çalışmıyor, Vatandaşlar, Muhaberenin Zaafa Uğramasından Şikâyetçi.Vodafon Yetkilileri, İkitelli'de, Basın Ekspres Yolu Üzerinde, Uzanlar'dan Devr Alınan Eski Telsim Binasındaki Veri Santralinin Sabah 07.00'den İtibaren Kullanılamaz Hale Geldiğini Belirterek, İşçileri Tahliye Ettiklerini, Kesilen Görüşmeleri Yeniden Başlatabilmek İçin Çalışmaların Devam Etitğini Açıkladı.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
vodafone.com.tr gelmiş :) şebeke pert :(

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Tam ben yazıcaktım. Evet site şu anda gelmiş. Ama bi açıklamada yok sitede. Ablama attıkları msjda gün sonuna kadar düzelteceklerini bildirmişlerdi ama hala tık yok. Hatta dahada kötüye gidiyor olay.

Aldığım duyumlara göre kontorlu hatlarda kontoru bulunmayanlar arama yapıyolarmış. Tabi daha sonra vodafone çatır çatır alır bunların parasını o ayrı. Böyle bir firmanın bir B PLANI olması gerekiyor kanımca.

Şahsen herşey normale dönünce ben bu ayki faturamı ödemek istemiyorum :D Öyle bi güzellik yapsınlar o kadar mağdur ettiler. Belki ben bugun 10 saat görüşme yapıcaktım ama yapamadım mlsf. Bu mağduruiyetimi giderirler inşallah :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5