İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

quickerclickers

G

garantipara

Misafir
üye olduktan sonra size gönderdikleri maillere tıklayarak para kazanabilirsin. ayrıca quickerclickers a login olduktan sonra üye ekranında " email links " yazan yerde sana gönderdikleri mailleri topluca görebilir kaçırdığın varsa buradan da tıklayabilirsin. " paid clicks " yazan kısımdaki linklere tıklayarak para kazanabilirsin. " paid sign-ups " yazan yerdeki programlara üye olarak kazanabilirsin. toplam kazancını " current earnings " kısmında görebilir kazancın 1 cent in üzerindeyse oradaki tuşa basıp hesabındaki paranın anında e-gold hesabına geçmesini sağlayabilirsin.

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel kazanma yolları baya var ama dün bu konuyu okuduktan sonra üye oldum ve dünden beri sadece i tane mail gelmiş o kdar başka kazanabileceğim hiç bi şey yok bide Paid Sign-Ups lar var o kadar. yane paid links menusu falan varama tıklanıcak hiç bi link yok yane burdan öle fazla bi şey kazanmak çok zor gibi gözüküyo
bu arada bide oyun oynayarak kazzandıklaınız diye yazıyo ancak oyun nerden oynanıyo onu bulamadım bi türlü hiç olmadı hem oyun oynarız hemde para kazanırız :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
oyunun adı bubble game. sen bi şey oynamıyosun . sadece para yatırıyosun ve listenin başına gelmeyi bekliyosun. liste başına geldiğinde %120 geri ödeme yapıyorlar en son baktığımda liste başı olmak için 12741 kişi vardı liste başı olmak için . yani para yatırma boşuna.

G

garantipara

Misafir
paid links tıklama sınırlı olduğu için her girdiğinde bulamayabilirsin. ama sık sık kontrol edersen mutlaka paid links göreceksin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5