İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

QuizGroup Network

ketos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
QuizGroup Network ile çalışmaktayım ve elimden geldiğince sorusu olan arkadaşlara cevap vermeye çalışacağım.

Quizgroup networke benim referralim olarak katılmak isterseniz bu linkten katılıp bana destek olabilirsiniz : join.quizgroup.com?ref=146969

Katılabilmek için en az 10 abone ve son 28 gün içinde en az 1000 izlenim almış olması gerekmektedir.

Kanalınız bu özellikleri taşıyorsa, JOİN NOW 'a tıklıyoruz, Youtube hesabımızda oturum açıyoruz.

Karşımıza çıkan formu güzelce dolduruyoruz.

Başvurunuz kabul edildiğinde size 1 adet sözleşme gelecek, bu sözleşmeyi kabul ettiğiniz taktirde 3 YIL boyunca geçerli olacaktır.

DASHBOARD için QuizGroup// The Leading Global YouTube Network adresinden sağ üst köşede bulunan LOG IN kısmından herhangi bir bağlı kanalımızla giriş yapıyoruz. Tüm kanallarımız otomatik olarak panelde gözükecektir.

DASHBOARD dan görünüm :
critc2x13ww453vvm.jpg

Kesinti olarak : %20
Ödeme türü : PayPal - WebMoney - Banka
Ödeme : Her ayın 15-27 arasında yapılır.
Ödeme tercihi değişikliği : Her ayın 10una kadar ödeme tercihinizde değişiklik yapabilirsiniz.
Ödeme alt limiti : 5$

Ödeme kanıtı :
İlk girdiğim ay 83.51$ kazanç birikmiş, %20 si kesintiyle gittiği için ödeme olarak 66.81$ paypal hesabıma yatırılmıştır. Tabii birde paypalın yaptığı kesintiyide hiçe saymamak gerekir. Gördüğünüz gibi 66.81$ ın 3.24$ ı kesintiye gitmiş.

cmsg9eu7bstdu6668.jpg

Ulaşım için mail atacağınız adres :
support (@) quizgroup.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5