İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

radyomuza yayın yapmak ve yetiştirilmek üzere dj aranmaktadır...

Denizgozlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
radyomuza yayın yapmak ve yetiştirilmek üzere dj aranmaktadır... dj aranıyor dj olmak dj yayını www.hurchat.com [email protected] msn adresi ile görüşebilirsiniz. ücret yoktur arkadaşlar fobi olarak bizimle olmak isteyen ve bizimle kaliteli ve seviyeli bir ortamda güzel bişeyler çıkarabileceğine inanan ve sabit saatlerde yayına çıkabilecek takım ruhuna inanan dürüst kişiler eklesin lütfen... herkeze paylaşımlarından dolayı teşekürlerimi sunarım...

acemi`coder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi afedersiniz konuyu baltalıyor gibi olmiyim sadece yorum yapmak istedim ki paylaşim sonucda kusurumuz varsa affola.

Denizgozlu Lütfen düzgün bilgiler veriniz.' radyomuza yayın yapmak ve yetiştirilmek üzere dj aranmaktadır... ' Kim yetiştirecek ? Bana isim söylermisin ? kendine güvenen kim ? ' dj aranıyor dj olmak dj yayını ' Daha ne dediğini bilmiyorsun kusura bakma : ) ' ücret yoktur arkadaşlar fobi olarak bizimle olmak isteyen ' ' fobi olarak ' fobi değildir dj'lik hobidir.

Coğu İnsan Hep bir hevesdir 1 aylık bir yayından sonra hemen bir radyo acayım der ve parasi olan bastırır acar.Tabi bunların coğu tutunamaz ( istisnalar olabilir ).
Ben 3 Senedir Dj'im Ama daha kendimi eğitemedim. 3 senedir Ben dahi bir çok Dj' büyüklerimle çalışıyorum. Beni yetiştiriyorlar.Ama genede eksiğim var 3 seneye rağmen. ' eğitim ' diyorsunuz ? Kaç senedir Dj'lik yapıyorsunuz ? Eğitim aldınız mı ? Profesyonelmisiniz ? Belgeleriniz var mı ?

Neden böyle sert çıktım ? önüne gelen dj'im diye geziyor. ama bir soru sorsak kimse cevaplayamaz. Söylermisin Sen Dj'misin ? Programcımısın ?

Neyse Benden bu kadar arkadaşlar k.bakmain ama Bazı şeylere tammül edemiyorum. ' radyomuza yayın yapmak ve yetiştirilmek üzere dj aranmaktadır...' inş. Bunu tüm iyi niyetinle bir çıkar gözetmeksizin yazmışsındır. ve inş. yanına arkana sağlam kişiler gelir.omuz omuza çalışırsınız.

İyi paylaşimlar.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi afedersiniz konuyu baltalıyor gibi olmiyim sadece yorum yapmak istedim ki paylaşim sonucda kusurumuz varsa affola.

Denizgozlu Lütfen düzgün bilgiler veriniz.' radyomuza yayın yapmak ve yetiştirilmek üzere dj aranmaktadır... ' Kim yetiştirecek ? Bana isim söylermisin ? kendine güvenen kim ? ' dj aranıyor dj olmak dj yayını ' Daha ne dediğini bilmiyorsun kusura bakma : ) ' ücret yoktur arkadaşlar fobi olarak bizimle olmak isteyen ' ' fobi olarak ' fobi değildir dj'lik hobidir.

Coğu İnsan Hep bir hevesdir 1 aylık bir yayından sonra hemen bir radyo acayım der ve parasi olan bastırır acar.Tabi bunların coğu tutunamaz ( istisnalar olabilir ).
Ben 3 Senedir Dj'im Ama daha kendimi eğitemedim. 3 senedir Ben dahi bir çok Dj' büyüklerimle çalışıyorum. Beni yetiştiriyorlar.Ama genede eksiğim var 3 seneye rağmen. ' eğitim ' diyorsunuz ? Kaç senedir Dj'lik yapıyorsunuz ? Eğitim aldınız mı ? Profesyonelmisiniz ? Belgeleriniz var mı ?

Neden böyle sert çıktım ? önüne gelen dj'im diye geziyor. ama bir soru sorsak kimse cevaplayamaz. Söylermisin Sen Dj'misin ? Programcımısın ?

Neyse Benden bu kadar arkadaşlar k.bakmain ama Bazı şeylere tammül edemiyorum. ' radyomuza yayın yapmak ve yetiştirilmek üzere dj aranmaktadır...' inş. Bunu tüm iyi niyetinle bir çıkar gözetmeksizin yazmışsındır. ve inş. yanına arkana sağlam kişiler gelir.omuz omuza çalışırsınız.

İyi paylaşimlar.

yazdıkalrında haklısında bunlara gerek yok, zaten arkadaşın profesyonel olmadığı ortada, bi ortam oluşturmak istiyor kendince, katılmak isteyen varmı diyor, ama 1 ay ama 2 ay durur zevki şevki geçene kadar işte ;)

habidir hobi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5