İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapid Uploader ve Kaspersky Problemi ?

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar rapid uploader ile ilgili bir problemim var.

Rapid uploader ile dosya upload etmek istediğimde kaspersky açıksa hem upload yapılamıyor hem de internet bağlantım kesiliyor. Kaspersky yi devre dışı bıraktığımda herhangi bir problem çıkmıyor. Bu problemi nasıl çözebileceğimi bilen var mı? Kaspersky 2009 kullanıyorum.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Antivirüs değildir senin programın, Internet security kullanıyorsundur firewall ayarlarına bakarsan yada izin verilen uygulamalardı sanırım orada güvenli bölgeye eklemen gerek

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hem anti virüs aynı zamanda internet security olarak çalışıyor fakat ayarlarda uygulamalara izin diye bişey bulamadım fakat port izinleri var ordan olabilirmi acaba olursa bu rapid uploader hangi portu kullanıyordur.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Güvenlik sisteminde uygulama süzme var, uygulama süzme ayarlarına tıklıyorsun orada kural ayarları var muhtemelen senin rapid uploaderde engellenenler listesindedir onu güvenilir bölgeye ekliyorsun o kadar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5