İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapidshare.de - RapidGet

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
rapid e premium üye olup rapidget ile dosya indirmeye başladım. Sabah kalktığımda 15 rar dosyası indirmiştim. İyi bir güzel izliyeyim derken rar dosyalarının hiç birinin açılmadığını gördüm. Hepsinde bozuk cilt, "CRC" hatası veriyor.

Bu dosyaları format atmadan önce normal yoldan indirdiğimde çalışıyordu. Nedir bunun açıklaması. İndirmediğim .rar repair programı kalmadı ama hiç biri onarmıyor. Korkarım bu programla indireceğim tüm dosyalarda bozuk çıkacak. Lanet adamlar.

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bağlantı zorlandığında kopmalar olabiliyor bu kopmalarda da dosya yarım iniyor.Rapidget in indirme sınırlayıcısı varsa bağlantına göre maksimum downloadı 10kb, 20kb şeklinde sınırla. İnen bozuk dosyalarıda aynı indirme klasöründeyken tekrar indir kaldığı yerden devam edebilir.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dosyalarun rapid de yazan boyutuyla senin indirdiğin boyutlarını karşılaştır bazen eksik indirme olabiliyor.
buarada rapidget kaldırıldı diye biliyodum

B

Baria

Misafir
sorunun büyük ihtimale dosyaları yarıda kesmenden kaynaklanıyor olabilir. Yani downloada başladıgında o dosyanın tamamen inmesi gerek sen bunu yarıda kesersen olmaz

deepfeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flash Get`i öneriririm. Yalnız rapidshare.com da kullanmak için premium zone da options kısmında bi şeyi tiklemen ya da tiki kaldırman gerekiyor. Tam hatırlamıyorum hesabımın süresi doldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5