İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

rapidshare hakkında bir soru

D

DiziEvi

Misafir
rapidshare prminum hesaplar satıyor bazı arkadaslar

gecenlerde elime bi hesap gecti bir kac dosya indirdim gordum ki hız 10-12kpss arasında (sınırsız adsl kullanıyorum 256) oysa normal FREE olarak indirdigimde ortalama 18-22kpss hızla oluyordu...

sizce o zamanki adsl hızımda sorun oldugu icin mi oyleydi yoksa o hesaplarda yavaç mı indiriliyor

bi bilgisi olan var mı acaba

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
senin bağlantında bi sorun olabilir. Premium hesaplarda herhangi bir hız artışı ve düşüşüne rastlamadım.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
premium hesapların bir çok avantajı var çoklu dosya çoklu sunucu seçimi vs. bunun gibi senin yavaş çekmenin sebebi o günkü bağlantındandır.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Premium hesaplarda değil, aksine free'lerde 50 MB'ın üstündeki dosyalarda hız düşüklüğü yapıyor Rapid. ;)

D

DiziEvi

Misafir
herkese teşekkürler cevabımı aldım eksik olmayasınız

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki,
rapidshare.com mu rapidshare.de mi acantajlı ve daha cok kullanımda ? hangisi daha çok kullanılıyor ve popüler farkları nedir =

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden .de kullanılıyordu, sonra .com 'u açtılar. Artık dosyaların çok büyük bir kısmı .com'a yükleniyor. Uzunca bir süre .de'ye yükleme yapılamadı. 1-1.5 ay önce yeniden açtılar .de'ye yüklemeyi, o da premium kullanıcılar için. O sebeple, güncel dosyalar için şu anda en mantıklı .com premium hesabı almak.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
rapidshare.de artık yok gibi birşey çoğu link silindi. ve zaten artık dosya uploadı yapılmıyor.yeni sisteme geçtikleri için siteyi bi nevi ölmeye terk ettiler. :)

rapidshare.com ilk zamanalar biraz problemliydi şimdi oldukça iyi işliyor.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
flashget gibi bir indirme yöneticisi kullanırsanız bakır telefon hattınızın ve portunuzun son sınırına kadar rapidshare hızından faydalanabilirsiniz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5