İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RedaX Makale Özgünleştirici+Veritabanı+Sınırsız Lisans

edisteknoloji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RedaX Makale Özgünleştirici+Veritabanı+Sınırsız Lisans Süresi

ALINACAK SİPARİŞ SAYISI :30 SATILAN:28 KALAN:2

Yoğun ilgiden dolayı kısa bir süre daha kampanya fiyatı ile satışlar devam edicektir.Kısa süre sonunda fiyat yukarı çekilecektir.

1 TIKLA ÖZGÜN MAKALE SAHİBİ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

RedaX makale özgünleştirici seneler öncesinde yazılan bir program.Yazılımcı arkadaşıma yoğun baskılar yaparak programı devam ettirmeye karar verdik.Buradaki amaç sizlere piyasadaki işe yaramaz programlardan alamayacağınız verimi sunmak.Buradaki kelimeler havadan ya da biryerden alınmış kelimeler değildir.Hepsi binlerce makale düzenlerken makaledeki kelimeleri ekleyerek düzenlendi.Kelimeler olabildiğince sondan ekleri ile programa dahil edildi.Ve böylece eşsiz bir ürün ortaya çıkmış oldu.Progrmaın demo sürümü sadece programın ne kadar kolay kullanıldığını görmenız ve işleyiş açısından fikir sahibi olmanız için kullanımınızda sunuldu.Kelime sayısı oldukça azdır.(demoda) Buradaki amaç sizi uzun vadede hem zamandan hemde maddi olarka rahatlatmaktır.Bizde bunun için elimizden gelen özveriyi yapıyoruz.

Programı satın alan arkadaşlara programın kurulumunu,veritabanını ve en önemlisi sınırsız lisans vereceğim(ömür boyu lisans). Programı satın almanız durumunda kişiye özel lisans kodlarını vereceğim.Kısacası sınırsız lisans hakkına(süre) sahip olacaksınız.Sınırsız lisans hakkını dememdeki amac sınırsız süredir.Yanlış anlaşılma olmasın.Program çoğaltılamaz.Size 3-5 lisans kodu vermeyeceğim.1 lisans kodu 1 bilgisayarda kullanılabilir.Ve süre kısıtlaması yoktur!Ek olarak Veritabanı programdadır.Ek olarak talep edemezsiniz.Bir üye ile bu konuda anlaşamadık.Program kelime veritabanı v.b. özellikleri hiçbir şekilde çoğaltılamaz,haksız kazanç elde edilemez.Konuyu lütfen dikkatli okuyunuz.
Ek olarak program ile daha çok kadın,sağlık,teknoloj,bilim,genel içerikli bilgi,sinema üstüne çalışıldı.Dileyen Skype aracılığı ile bana ulaşıp programı kendi deneyebilir.Ya da makalenizi bana iletirsiniz.Ben gerekli kontrollerin kanıtı ile size ispatlarım.Güven konusunda problem yaşamazsınız.

İnternette şuanda thebestspinner adlı program mecvur.Tabi Türkçemiz için uygun olmadığını herkez biliyordur.Bu programın yıllık lisansı 140 lira.Ve içerisinde isim veritabanı çok düşük bir seviyede geliyor.Yani programın iş görmesi için aylarınızı vermeniz gerekiyor.

Kısaca program hakkıdna bilgi vermek gerekişe 1 tıklama ile orjinal makalenizi 2 sn içerisinde özgün hale çevirebilirsiniz.Kullanımı oldukça basit.Kelime eklemek isterseniz ise aşağıda kanıtlarını yapacağım gibi sadece 2 tık ilede kelime ekleyebilirsiniz.Sizin uzun vadede hem para hemde zamandan kazandıracaktır.

Programın genel olarak özelliklerinden bahsetmek gerekirse ;

RedaX’ın Öne Çıkan Özellikleri:

-Geliştirilebilir ve Esnek veritabanı yapısı.
-WordPress Entegrasyonu ile otomatik içerik ekleme özelliği.
-Standart eşanlamlı kelimeler ile değişiklik yerine kalıp cümle ve sözcük ---değişim özelliği sayesinde daha tutarlı özgünleştirme özelliği.
-Yazım Denetimi özelliği sayesinde dil bilgisi ve yazım kuralları denetimi
-Sürekli güncellenen yapısı sayesinde güncel konularda daha başarılı -özgünleştirme işlemi
-Makale Özgünleştirme algoritmasındaki esnek yapı sayesinde %85’e varan özgünleştirme başarısı.
-İçerik Özgünleştirme konusunda rakipleri arasında en gelişmiş algoritma ve genişletilebilir esnek yapı.
-Son derece şık ve sade kullanıcı arayüzü.
-Farklı Kategorilerde Özgünleştirme özelliği sayesinde daha tutarlı özgünleştirme.
-Hızlı özgünleştirme işlemi.
-Veritabanı yedekten geri yükleme özelliği.
-Özgün içerik kaydetme ve kayıtlı içeriği okuma özelliği.

Ben bu programı setup+veritabanı+sınırsız lisans hakkı(süre) olarak 200 TL gibi bir ücret ile internet ortamında bulabileceğiniz herhangi bir makaleyi çok rahat bir şekilde özgünleştirme fırsatı sunuyorum.Bu fiyat alacağınız hizmet için kesinilkle hiçbirşey.Sadece zamanında verdiğim emeğimi paraya geçirmek için böyle bir yönteme gittim.Çok fazla açıklama yazdım :) .Programı tanıtmaya başlıyorum.

Öncelikle programın en sade halini size sunmak istiyorum.
redax-sade-hali.png

Resimdede görüldüğü gibi çok sade bir arayüzü bulunmakta.Programı hiç bilmeyen birisi bile sadece tek tuşla çok rahat makalelerini özgünleştirebilir.Programı tanıtmak gerekirse ilk yapacağımız işlem orjinal makaleyi "orjinal içerik" kısmına yapıştırmak.Ardından tek yapmanız greken "İşlemi Başlat" kısmına tıklayarak yan kısımda özgün makalenizi teslim almanız.Bu kadar basit...!

Size vereceğim veritabanında zaten yeterli düzeyde kelime mevcut.Ki siz derseniz bende kelime ve özel isim eklemek istiyorum buyrun size bölümleri.
değişim-tablosu-redax.png

zel-isimler-redax.png

Yukarıda da görüldüğü gibi değişim tablosunda kelime ve karşılığını yazarak çok rahat bir şekilde kelime değişimlerini ekleyebilirsiniz.Makalenizde özel ve büyük harf ile başlamasını istediğiniz kelimeleri ise özel isimler bölümünden çok rahatlıkla ekleyebilirsiniz.Değişmesini istemediğiniz özel terimler var ise değişim tablosuna kelime ve karşılıını aynı kelimeler yazıp ekleyerek o kelimenin değişmemesini sağlayabilirsiniz.Ve ardından diğer makaleye geçtiğinizde değişmemesini istediğiniz keliminin yeni makalenizde değişmsini istiyorsanız değişim tablosundan çok rahat kelimenizi bulup silebilirsiniz.Oldukça basit . :)
Şimdi size kanıt olması adına bazı kelimeleri ve eklerini göstereceğim.
tt.bmp

tt2.bmp

Ve daha fazlası tabi ki veritabanı ile size verilecektir.
Son olarak örnek bir makalenin değişimini size sunacağım ve yazımı tamamlayacağım.
redax-güzel-özgünleştirm-sakla.png

redax-resim.bmp

Bu eklemeyi sadece satın alacak kişilerin içleri rahatlasın diye yapıyorum.Programın lisanslı halinin kanıtıdır.
dZvvAr.png

Buda programın lisanslı görünüşüdür.
lisanslı-sade.png

Daha nasıl açıklayabilirim bilmiyorum.Gerçekten zamanımı harcamıcak ciddi alıcılar pm atsın.Program yüklemesi ve tanıtımı teamweaver ile yapılacaktır.Her türlü ek destek için r10,e-mail ve skype adresimizden ulaşabilirsiniz.​

e-mail : [email protected]
İlgili,güvenilir satıcı.Program satın alındı.Hayırlı satışlar.
sipariş verildi ve anında teslim alındı .)
Ben aldım bilginiz olsun, arkadaş çok yardımcı oldu... Tekrar teşekkür ederim
Programı satın aldım şimdilik deniyorum. Ancak arkadaşın bahsettiği gibi hazır veritabanlı kullananı baya bir zahmetten kurtaracak bir yazılım. Spinleme yapıldıktan sonra kesinlikle kontrol edilmesi gerekiyor. Kelimelerin sektöre göre değerlendirilmesi gerekbilir. Ancak genel olarak başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Saygılar
Program satın almadan deneme şansım oldu.Oldukça başarılı ve beklentiyi karşılayacak bir program.Arkadaşın ilgi ve alakasından ve işinzdeki başarısından dolayı referansı olabilirim.

Arkadaştan programı aldım.Çok ilgili sağolsun yardımcı oldu.Teşekkürler
Programı satın aldım arkadaşlar.Piyasadaki diğer programlara göre fazlasıyla üstün.Satıcıda oldukça ilgili ve hızlı bir şekilde teslim alındı.Arkadaşa referans olabilirim.Teşekkürler
program satın alındı hızlı ve kaliteli servis. umarım bizi uzun zaman kayıplarından kurtaracak.
program satın alındı. güvenilir arkadaş. ödemeden hemen sonra bilgisayara bağlanıp kurulum lisanslama ve tanıtım olayını yapıyor. size sadece kullanmak kalıyor. bakalım faydasını görürüz inşallah.
Program satın alındı.Kaliteli bir arkadas.
programı satın aldım gayet güzel bir veritabanı hazırlamış arkadaş Teşekkürler
program satın alındı. güvenilir arkadaş. ödemeden hemen sonra bilgisayara bağlanıp kurulum lisanslama ve tanıtım olayını yapıyor. size sadece kullanmak kalıyor.
Sözünde duran bir arkadaş problem yok takır takır çalışıyor :)
Program satın alındı. Gayet iyi gözüküyor. Vaad edilen güncelleştirme bekleniyor.
program satın alındı güvenilir satıcı, pc yebağlanıp kurdu metinlerde anlam kaybı yok denecek kadar az, teşekkür ederm
kesinlikle güzel bir program. arkadaş da yeterince ilgili zaten.

Umarım aldığı para ona hayırlı olur, aldığım program da benim için hayırlı olur.
Arkadasa hizmetinden dolayı teşekkür ederim.
Makale özgünletirici alındı. Hızlı kurulum ve ilginiz için teşekkür ederim .
Faydalı bir yazılım 2 adet satış gerçekleştirilmiştir. Hızlı ve başarılı bir satış oldu. İlgili arkadaş işini takip eden ve bilgili birisi...
Sürekli Makale Siparişi verdiğim bu günlerde konunuza erişmem beni sevindirdi.Profesyonel ve iyi düşünülmüş bir proğram üstelik bundan sonra sürekli makale alışı yapacağımı düşünürsek fiyatıda mükemmel diyebilirim.Tabiki ürünü kullandıktan sonra yapılacak yorum önemli.Taktir edersinizki bu ay oldukça fazla alışveriş yaparak forumda istihakkımı tamamladım. :)Önümüzdeki ay alıp denemek istiyorum açıkcası yorumum bulunsun :) elinize sağlık.

programı satın aldım. güzel bir programa benziyor emeği geçenlere teşekkürler. inşallah dahada geliştirilir.

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hayırlı satışlar,özel mesaj ile detaylar alındı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5