İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Redemption Periot'tan Domain Kurtarmak

DeliKase

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Tamamen dikkatsizliğim sonucunda sahip olduğum alan adlarının birisinin tarihi doldu ve Redemption Periot a girdi. Domain i aldığım aracı firma ile görüştüm ve domaini kurtarmak için 120 dolarlık bir ücret ödemem gerektiğini ya da domainin düşmesini beklemem gerektiğini söylediler. 120 dolar büyük bir ücret ve domainin düşmesini beklemek çok riskli olacak. Acaba bildiğiniz daha uygun bir durum var mı bu konuda?

Teşekkürler

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı firmalar bazı domainlere ( sanırım istatistiklerini takip ederek ) böyle bir ilgi gösteriyor ve domainleri bu periyoda sokuyorlar. domaine çok önem veriyorsanız bu parayı vermek zorundasınız. Düştüğü tarihte , uğruna açık arttırmaya girilecek kadar özel bir domain ise büyük olasılıkla domaini siz alamazsınız. Siz o domaini ancak 120 dolar ödeyerek alırsınız. Eğer bir firmaya ait domain ise size 120 $ ' lık ücreti ödemenizi öneriyorum. Aksi takdirde domain açık arttırmaya girerse domaini alan yeni kişi ile anlaşamayabilirsiniz. aslında büyük ihtimalle anlaşamazsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5