İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam icin Ingilizce Site araniyor

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ozel bir uygulama ile text link yerlestirebilecegim ingilizce icerikli site ariyorum. (search engine, dizin uygundur). absürt olmamasi gerekiyor. Uygulama ile ilgili gorusmek icin bana PM atabilirsiniz.

F

fatihhk

Misafir
Uygulama'dan kastettiğiniz nedir bilmiyorum ama reklam almak isteyen yabancı siteler bulma konusunda yardımcı olabilirim sizlere.;)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Reklam vermekten cok ortaklik gibi birsey olmasi soz konusu cunku, sadece text link atmayacagim, ufak bir uygulama koyacagim. Bir hit dongusu soz konusu, burada baska yerlere yolladigim hitin kaynagini, benim reklam verdigim siteden geliyor gibi gosterecegim. Yani o sitenin gercek kullanicisi reklama tiklar veya tiklamaz bu problem degil. Acikcasi imaj ariyorum yani, guzel icerikli hos gorunen bir site olmasi yeterli. Yapacagim uygulamanin, site ve kullanicilarina hicbir etkisi olmayacak. Tamamen transparan calisiyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Angelo' Alıntı:
Reklam vermekten cok ortaklik gibi birsey olmasi soz konusu cunku, sadece text link atmayacagim, ufak bir uygulama koyacagim. Bir hit dongusu soz konusu, burada baska yerlere yolladigim hitin kaynagini, benim reklam verdigim siteden geliyor gibi gosterecegim. Yani o sitenin gercek kullanicisi reklama tiklar veya tiklamaz bu problem degil. Acikcasi imaj ariyorum yani, guzel icerikli hos gorunen bir site olmasi yeterli. Yapacagim uygulamanin, site ve kullanicilarina hicbir etkisi olmayacak. Tamamen transparan calisiyor.
Bir nevi spamcılıkmı oluyor bu ? Kusura bakmayın ithamda bulunmuyorum.Sadece anlayamadığım için bunu sölüyorum.Ben bir siteye sponsor olduğumda, yada reklam verdiğimde 3 şeye çok dikkat ederim.
1. hiti gerçekmi ?
2. içeriği ?
3. yolladığı ziyaretçi ?

Sonuçta sizde reklamverenlerin çalışdığı bir site için bu uygulamayı yapacaksınız.Ben reklamveren olarak sizin A sitenize reklam vereceğim.Ama siz bu transparan uygulama sayesinde B,C,D v.s. sitelerinden A sitesine reklamverdiğim için bana hit yollıyacaksınız.
Hani eskiden kullanılan regedit de Start Page değiştirme kodunu hatırlattı bana.Kusura bakmayın tekrar.Belki başka bir sistemden bahsettiniz ama bana bunu hatırlattı.Rica etsem biraz daha bilgi verirmisiniz.elimden 20 tane yabancı site bulunmakta.Konunuz ilgimi çekmekte.
Teşekkürler

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ziyaretci, hit ve icerik gercek sadece kredilibite arttirmak icin daha uygun kriterli siteler (yayina baslama tarihi eskiligi, icerik zenginligi vs) araciligiyla yollanmasi gerekiyor. Spamcilik olarak adlandirilabiliyor mu bilmiyorum.

Kayit bilgileri degistirme veya trojan gibi birsey yukleme soz konusu degil. Bir cok noktadan gelen ziyaretciyi tek kaynaktan linklere dagitmak islemi yapilacak.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Angelo' Alıntı:
Kayit bilgileri degistirme veya trojan gibi birsey yukleme soz konusu degil. Bir cok noktadan gelen ziyaretciyi tek kaynaktan linklere dagitmak islemi yapilacak.

ama nasıl yapılacakki ? Popuplamı, altta çalışan iframe ilemi ? Burasını anlayamadım açıkcası.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konu ile alakasiz teknik bir bilgi oldugu icin, kullanilan metodolojiyi PM araciligiyla gonderdim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
HighVoltage, asp oldugu icin sanirim entegre olamam oraya. Tesekkurler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi