İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Kampanyası Hit 5000 - 8000 Arası /Pr4

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site : www.indirsek.com
Tekil : http://extremetracking.com/open;unique?login=indirsek

1.) Kampanya : Tüm sayfalarda gösterilmek üzere, üstte logo yanında 468x60 banner reklamı 20 YTL. (Bu alana 3 reklam alınacak ve dönüşümlü yayınlanacak. İlk reklam verecek olan sabit yayınlanmasını isterse 60 YTL yerine 50 YTL alınacak.

2.) Tüm sayfalarda sabit olarak gösterilmek üzere, Sitenin sağ tarafında (hemen bitiminde) 120x600 kayan reklam. Ziyaretçi sayfanın altlarına doğru indekçe reklamda inecek. 100 YTL

3.) Anasayfa ortasına (Google picasa bannerı yerine) 468x60 reklam, sabit gösterim 25 YTL. (Bu alana reklam verenin bannerını ancak bu akşam 21:00 den sonra koyabilirim. Çünkü bu alanda reklam gösterimi için kullandığım scriptin kodları şu anda bu bölümde yok. Bulunduğum yerdeki bağlatı ile ftp kullanamıyorum).

4.) Tüm sayfalarda gösterilmek üzere, Text reklam 2 satır 40 Karakter 15 YTL. (Şu anda 2 boş alan mevcud).

Notlar:
* absürt sitelerin reklamlarını kabul etmiyoruz.
* Şu an bulunduğum yerden msn kullanamıyorum. İlgili port kapalı. Reklam vermek isteyen olursa pm atsın. herkese yanıt vermeye çalışacağım.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troy'un text reklamı yayınlanmaya başladı, teşekkürler. Artık anasayfa ortasındaki reklamıda istendiğinde yerleştirebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi