İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Oyunbahcesi.net

O

oyunbahcesi

Misafir
iyi gunler arkadaşlar gunluk bana net 1000 ziyaretci gönderecek varmı? bu ayın 20 sinde 10 gun test amaçlı reklam verecegim 10milyon (10 Gunlugune ) ilgilenenler bana mail gönderebilir [email protected] ya paraya ihtiyacı olanlar yazsın ...anlaşılmayacakda bir şey yok ..gereksiz cevap vermeyin.tşk

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum şaka yapıyorsun herhalde :p
günde 1000kişi göndercek ve sen o adama 10ytl vereceksin aylık :rolleyes:

O

oyunbahcesi

Misafir
reklam

yanlış anladın 10 gunlugune 10 ytl ilk başlangıç eger iyi giderse aylık verecegim tşk

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyunbahcesi' Alıntı:
yanlış anladın 10 gunlugune 10 ytl ilk başlangıç eger iyi giderse aylık verecegim tşk
özrü kabahatinden beter :)
günlük min 1000 hit
10 günlük min: 10000 hit
=================== 10 YTL :)

Ziyaretçi başına 0,01 YTL :)

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi yapmayın gözünüzü seviyim bu kadar ayaklar altına mı düştü bu kadar ziyaretçi benim gördükçe böyle başlıklar içim daralıyor ya

O

oyunbahcesi

Misafir
Oyunbahcesi.net

arkadaşlar ne oldu anlamadım 10 gunlugune 10milyon tl sanırım şimdi anlaşıldı ..
test amaçlı veriyorum ve bu bir ayda olabilir 1 ay (30milyon) normal bir fiyat bence şu an test amaçlı veriyorum 10 gunluk tşk

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5