İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Verenlerin Haklari

M

modachat

Misafir
Arkadaslar bir webtasarim firmasinda calisiyorum bugun bir firma sahibi gorusmeye geldi adamin 4firmasi varmis blog gibi bir is hani
en cok otomobil yedek parca lastik islerine onem veriyormus.Gitmis bir site yaptirmis 1eleman almis tasarimci diye yanina site idare eder bisey eleman demis adama Adwords A uye ol patron para kazanirsin internetten musteri gelir filan adam dediki aylik 600YTL odiyorum dedi 0,06cent veriyorum tik basina peki dedim gunluk kac user geliyor 200Tekil filan dedi ve 600Ytl veriyormus Peki dedim musteri varmi dedim malesef yok dedi 2-3aydir kullaniyormus maddi durumu iyi oldugu icin elemanini dinlemis.

Bugun tasarim islerini aldik 4firmasina site yapacaz ve ucretsiz de 4sitesine de ben gunluk 100Tekil ziyaretci getirebilecegimizi soyledim adam sasirdi.Bunlar hep su bizim akilli insanlar yuzunden adam para veriyor siz akillilar tiklayin,arkadaslariniza tiklattin hile yapin Bu adam daha reklam verirmi ya Neden kendi sonumuzu hazirliyoruz.

Ben simdiden Turkiyenin sonunu iyi gormedigim icin kendime 2-3yabanci domain ve Yurtdisinda 1Hesap actirdim Peki acamayan durustce isini yapmak isteyenler ne olacak?

A

AqiA

Misafir
modachat' Alıntı:
Ben simdiden Turkiyenin sonunu iyi gormedigim icin kendime 2-3yabanci domain ve Yurtdisinda 1Hesap actirdim Peki acamayan durustce isini yapmak isteyenler ne olacak?
Kendini kurtarabildiysen ne mutlu sana ;)
ßy : Iyi bir dost ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5