İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Yapamayan Kalmasın - Sponsor Reklam Yöntemleri-Hesap Oluşturma-Maliyet Düşürme- Geniş Anlatım

xajanx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

İceriğinde , sponsorlu reklama uygun hesaplar oluşturmaktan, ücretsiz reklam vermeye, doğru hedef kitle belirleyip satışların/sayfa beğeni ve gönderi etkileşimlerinin maksimum düzeyde olmasına, ilkeden reklam onaylanmaması , sıradışı işaretlenme, kimlik onayı gibi durumlara kadar her şeyin detaylıca anlatıldığı
PDF formatında olan bu eğitim setinden referans amaclı ilk 3 kişi 50TLden , sonraki kişiler ise 100TL den yararlanacaklardır.

Not:
Fiyatı yüksek bulan arkadaşlar için konu detayları ve konu içeriği açıklama niteliğindedir. Ayrıca konu altındaki demo pdf dosyasını indirip içerik anlatım şeklini inceleyebilirsiniz.

Konunun detayları şu şekildedir.

PDF İçerik: (Detaylı Görsel ve Yazılı Anlatım)

1) Reklam hesabı nedir?
2) Ne İşime Yarayacak?
3) Eğitim Setini Almaya Karar Verme
4) Reklama Uygun Facebook Hesapları Hakkında Bilgi Ve Hesap Oluşturma
5) Facebook Hesaplarını Kimlik Onaylı Yapma
6) Reklam Hesabına Ödeme Yöntemi Ekleme
7) Ödeme Yöntemi Eklerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
8) İlk Reklamı Oluşturma
9) İlk Reklam Oluşumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
10) Reklam Hesabının İşaretleneceği Yada Facebook Hesabının Kilitleneceği Durumlar
11) Kilitlenen Facebook Hesabını Açtırma
12) Şüpheli İşlem Olarak İşaretlenen Facebook Reklam Hesabını Açtırma
13) Doğru Hedef Kitleyi Belirleme
14) Etkili Ürün Tanıtım Kreatifi Oluşturma
15) Reklam Maliyetini Düşürme (5 tl'ye 1K Sayfa Beğenisi - 0.002 TL den site tıklaması gibi)
16) Ücretsiz sponsorlu Reklam Yayınlama Yolları
16) İllegal Reklamları Yayınlama Yöntemleri ( Örnk: Replika,Silah,yasakpara gibi reklamlar)

Demo İndir

R10 konumuz
Wmaracı forumdaki konumuz
YTpara forumdaki konumuz

bk4GMG.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5