İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam yerleşimi için yardım

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar cogul hiti tekil hitin 8-10 katı olan siteme kazancı artırmak icin reklamları tam olarak nerelere hangi boyutlardaki adsense reklamlarını ekleyebilirim biraz yardımcı olurmusunuz :p

özelliklede her resmin altında reklam cıkartıyorum o da en önemlisi :p

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Zaten her sayfada maşşallah garantiarkadası popup açıyorsun:) yeterince kazandırıyor olsa gerek. Birde forumda bir başlık altında google adsense'den resimlerin altına reklam koyduğu için banlanan arkadaş vardı o konuyu okursan iyi olur.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
resmin altında yanında yakınında reklam çıkartma tercihini bi an önce değiştirerek işe başlarsan daha iyi edersin.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Inferno : garantiarkadas benim degil, popup reklam aldım o arkadaşta garantiarkadas affialitesine reklam açtırdı. nekadar kazanıyo bi bilgim yok. günde 5,000 + tekil gittigini biliyorum :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk garantiarkadas kullanmaya basladıgım 5 gün sagda kayan bannerdan sadece 5 günde 350 ytl almıstım ama sonra popup actım günde 5 ytlyi gecmez oldu.

bu site degil bahsini ettigim.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek içerik olsun diye sadece resimlerle şey ettimdi.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:) ben içerik için birşey demedim. alternatif yerler için söyledim. resim sitesinde makale aranmaz zaten.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet dedigin gibi :) reklamları nerelere koysam daha verimli olur arkadaslar? nacizane bilgilerinizi verseniz seviniriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5