İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklamlar görünmüyor

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yaptıysam reklamlar görünmüyor. arama kutucuğu çıkıyor fakat içerik reklamlar çıkmıyor. ayrıca raporlarda bir hareket yok. "veri yok" olarak görünüyor.

3-4 gün oldu hala tık yok. yardım istedim cevapta gelmedi.

xboard.org/forum

adresine bakabilirsiniz.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam göremedim ama.
eğer banlanmışsan bu sayfayı görüntülemeye yetkiniz yok yazar.
banlandığını sanmıyorum

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ustteki bannerin arkasına dikkatli baksaydın bu reklamları gormenize yetkiniz yoktur yazdıgını gorurdun

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama eğer hesabına giriş yapabiliyor ise banlanmamıştır. başka bir sorun vardır ! banlanmış olsa, hesaba giriş yapamaz ...

C

Cobra

Misafir
Domaini banlamışlar, o domainde içerik reklamları çıkartamassın artık.. 1500 tanede mail atsan banı açmazlar :)

C

Cobra

Misafir
Cobra' Alıntı:
Domaini banlamışlar, o domainde içerik reklamları çıkartamassın artık.. 1500 tanede mail atsan banı açmazlar :)

Hesabını banlamamış olabilirler, sadece o domainde içerik reklamı yayınlamayı engellerler (domain ban) Sitenin içeriğinde crack marez v.s. varsa böyle yapıyorlar..

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece bi hatırlatma; 1 maille banlanmış domainimi açtırmıştım, neden banlandığını bilmiyodum ama 1 maille açtılar.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
domainin banlanması ile adsense in bağlantısı yoktur. domain banlansa da adsense reklamları çıkmaya devam eder.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu domain daha önce her nedense kabul edilmiyordu. aradan epey zaman geçti. domainin içeriğinde değişen en ufak birşey yok. bir daha gözden geçirin dedim ve bi baktım adsenseye hoşgeldiniz diye mail geldi. daha önceden kabul edilmemiş domainlerde reklam görünmesi 48 saati bulurmuş onuda bekledim ama hala ne cevap var nede reklam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5