İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ReklamZ tanıtım!

E

eTre

Misafir
Reklamz hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum kendi tecrübelerim üzerinden herkes katılmayabilir ama çoğunluğun katılacağını düşünüyorum.

Chatin reklamlarında reklamz'la calıştım 2. ödemede işe girdim ve 2. ödemeyi aldım ama asıl büyük ödemem 3. deydi ve 3. ödemeyi telsimin kendilerine yapmadıklarını söyleyerek bizi kandırdılar ne kadar gerçek ne kadar yalan bilmiyorum ama yapılmış anlaşmanın ödenmemesi gibi bir durum olamaz imkansız bu bence!

Nokia reklamları oldu forumdan bir çok katılmıştır kimseye istatistik paneli vermediler isteyene screenshoot gönderirz dediler diye hatırlıyorum hiç alamadım kampanya durduruldu hile var diye Türkiye genelinde sonuçları gönderdiler günlük 50k tekil hiti bulan bütün sitelerimde sabit olarak yayınladıgım 468x60 728x90 120x600 bannerlerin 1 aylık reklam sonucu bana 17 milyondu bunuda ödemiyeceklerdi neden 25 ytl sınırı vardı sonra tepki üzerine ödediler.

Şimdi ise ringofon ile çalışıyorlar sonuç adam başına 1$ ödeyen her cuma ödeme yapan ringofon(yakın bir söyledi bunu) şuan ayda 1 defa ödeme yapıcakmış ve 0.55 üzerinden daha fazla üye yaparsanız biraz daha artıyor. %15 kesintiside hoş bir durum.

Sonuç : Reklamz'ın oldugu işe bulaşmayın ben fatura kesip bizim adımıza ödeme yaptıklarına bile emin değilim..

Kendi görüşlerimdir yanlışım olabilir düzeltip kendi yorumlarınızıda ekleyebilirsiniz.

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Chatinden kalanlar, nokiagame istatistiksizliğinden nasibimi aldım, yazdıklarına tamamen katılıyorum hem zaten birazdan bir reklamz çalışanının gelip
"biz internet reklamcılığına gönül vermiş bir firmayız" diyerek konuya devam edeceğinede eminim. :)

Uzak durun, ya da ringafon&reklamz ile aylarca reklam gösterip 3 5milyon kazanın sonra bürolarına gidin alın :D

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman webmasterlar olarak niye toplu bir tepki göstermiyoruz ki + mesela iki ay bunların reklamz ortaklığında olan siteler reklamları bir çekse akıllanırlar + aslında sadece sitelerimizdeki ringo fonu durdursakda olur

E

eTre

Misafir
ben nokia olayından sonra kesinlikle çalışmıycağımı kendilerinede bildirdim zaten ama gel gör ki tr deki web sitesi sahiplerine anlat aslında onlarda haklı sonuçta cok fazla sponsor yok ve bulduklarına yapışıyorlar ha 5 kazanmışız ha 10 diyorlar 0 olmasından iyidir diyip yayınlıyorlar reklamları

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ringofon bence gecici herkes bedava diye yüklüyor ve her hafta 10 kontur hattından düşüyor buda ne kadar telsim abonesini memnun edecek..

Bu olay hem sizin üyelerinizin kaybına neden olcaktır sürekli güvendiği siteden böyel birşey yaşaması güven sarsar..

Ringofon da bannerlarında bedava diye aldatıcı banner kullanmamalı bence

ben şansen kullanmıyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5