İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reseller hakkında bilgi lütfen

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar ögrenmek istedigim bi konu var ilerde başımın agrımaması için video paylaşım sitem var cirtex hostta barınıyor 30gb alan 2000 gb bw özellik. ilerleyen dönemlerde videolar ve hitler arttıkça sıkıntı yaşarmıyım acaba resellere gaçelimmi yoksa bu şekilde kalsınmı yada başka önerileriniz varsa degerlendirmeye alıp gelen yorumlara göre haraket edecem arkadaşlar şimdiden herkeze teşekkürler

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakikaten verdiğin özelliklerde bir host mu ? yanlışın olmasın

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
tek siten için host ile resellerin bir farkı yok kardeşim. reseller zaten barilik anlamını taşır ama sitenin hitleri aşırı artar ve 2000GB trafik yetmezse sunucu al yada vps al ( ki 2000GB zaten bir çok site için tek başına fazla bir limittir. 10 yılda dolduramazsın bunu :D )

bence güvendiğin bir firma ise sonuna kadar devam et derim.

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cirtex hostunu kullanıyorsan aradığın resellerda olması gerekenler var kusura bakmasın kimse ama burda o hizmeti verebilecek kimse olduğunu düşünmüyorum.

Bende baya bir aramıştım ama malesef bunu verebilecek kimse çıkmadı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5