İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller Karmaşası ( ihtiyacı..)

M

moonwolf

Misafir
Bütçemiz maksimum aylık 30-35 ytl civarında alabileceğimiz absürt materyal,divx,mp3 kullanmayacağımız sadece lisanssız script'e izin verebilen sakat olmayan,cpu,ram kullanımı aştınız diye bir rahatsızlık vermeyecek,zırt pırt kesilmeyen,sağlam bir reseller firması arıyorum.( yerli firmalarında sunucularının nereden aldıklarını hangi firma ile çalıştıklarını öğrenmek zorundayız.)
Amiyane tabirle "kafayı yemiş durumdayım" artık aynı siteleri gezer oldum,birçok host forumunu inceliyoruz ama önemli olan herkesin hak vereceği gibi tecrübe onun için buraya sorma ihtiyacını hissediyorum.
Bu fiyat aralığında maksimum özellikleri arıyoruz,Sınırsız bant genişliği,sınırsız alan gibi terimlere inanmadığımızı ama usturuplu ve güven verici açıklamalara önem veriyorum.
En az 5 gb yer,100 gb bant genişliği sınırsız domain ve db vs vs ..Linux sistem olması zorunlu.Avrupa lokasyonlu sunucular da olabilir.Ama firmadan firmaya değişiyor.Bu kadar geniş yelpazenin olduğu bir ortamda bu kadar karmaşık ihtiyaçlarımı böyle sıralamam herhalde normaldir.
Teşekkürler.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
30 35 ytl 5gb..

bu özelliklerde bir reseller

diğer istediğiniz özellikleri taşıyamaz.

M

moonwolf

Misafir
30 35 ytl 5gb..

bu özelliklerde bir reseller

diğer istediğiniz özellikleri taşıyamaz.

Ya arkadaşım kızma da bu senin hüsn-ü kuruntun,yabancı firmaların (iyi olabilecek firmaları, yorumlarını da okuyorum ..) birçoğu bu istediklerimi daha fazlasını sunuyor mesele burada benim tecrübesi olanlardan yardım istemem ve varsa Türk arkadaşlarda bu paketi sağlayabilecek olanlar..
Olmaz imkansız gibi kelimeleri bırakalım bence..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
''lisanssız script'e izin verebilen''

''sakat olmayan,cpu,ram kullanımı aştınız diye bir rahatsızlık vermeyecek,zırt pırt kesilmeyen,sağlam bir reseller firması''

''maksimum özellikleri arıyoruz''

''En az 5 gb yer,100 gb bant genişliği sınırsız domain ve db vs vs ''

Yanlış anlamayın.Ama şu yazdıklarınızın Karşılığı 35 ytl olmamalıdır.

Yabancılar için değil Yorumum Türk Hostcular içindir.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Söylediği fiyat aylık ise verilebilir, ama kimse ödemeyi aylık olarak kabul edeceğini sanmam...

M

moonwolf

Misafir
Söylediği fiyat aylık ise verilebilir, ama kimse ödemeyi aylık olarak kabul edeceğini sanmam...

Dediğinizi anlamadım da zaten Türk Host firmalarının ( ya da firma olmayanların )
çoğu reseller için aylık çalışıyor ? Ben mi yanllış biliyorum ? Yoksa aylık diye bir seçenek yok mu

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reseller-3
Disk Alanı: 5000 MB
Trafik: 100 GB
E-Mail Adedi: 700
MySQL Veritabanı: 200
Subdomain: 500
Domain Bayiliği: Var
Özel Nameserver: Var
Domain Barındırma: Sınırsız
35 $ / Ay ( 350 $ / Yıl )

01.01.2007 tarihine kadar %5 indirimden yararlanmak için kupon kodu, thm2007

Online Sipariş Vermek İçin Tıklayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5