İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon Hakkında Önemli Bir Sorum var

E

Erhan

Misafir
Bundan 1 Hafta Önce Cep Telimde Kontor Olmadığına Güvenerek ringofon in melodi indir linklerine tıkladım ve numaramı yolladım cebime gelen koduda girdim ama kontorum yoktu hiç bir şey olmadı :) Şuan Kontor Yüklicem ? Bir Zararı olurmu Vodofona müşteri hizmetlerini aradım şuan bir yerden kaydınız yok dedi şimdi ben kendimden eminim :) kaydoldum ne yapmalıyım ne yapayım ? Ve Kontorum gidecekse en az maliyet ile nasıl sıyrılırım kıllandım vallahi...

Cevap bekliyorum

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Haftada 50 kontör olmak üzere 1 ayda 200 kontör abonelik ücreti alıyo bu servisler.Kontör yükleyince vodefone aramak yerine ringofon müşteri hizmetlerini aramak daha mantıklı..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
konturun kesilir ve 2 haftadan erkek iptal etmene izin vermiyorlar yanai 2 haftalık ücreti alıp öle

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
evet kontor kesiyor.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında önemli sayılır Loi ya...
Kullanım şartlarına baktım şimdi.
"Kulüp Üyeliği işleyişi: Kulüp üyeliği bedeli olarak haftalık 10 std SMS/20 Kontör ücretlendirme yapılacaktır ve kulüp üyeleri bu ücret karşılığında her hafta 1 adet bedelsiz ürün ve diledikleri kadar da indirimli ürün hakkına sahip olacaklardır."
demiş şartlarda.

Ayrıca minimum üyelik süresi olan 2 hafta ve 2 haftanın sonu yani 3. haftaya giriş süres göz önüne alındığın gidecek olan 60 kontür eminim forumdan birçok kişi için önemlidir.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Peki bile bile neden üye oldunki adamların soyduklarını biliyosun gidip soyuluyosun sonra ne etcem diyosun..60 kontörü paşa paşa ödeyeceksin sornada iptal edersin..

E

Erhan

Misafir
:) Teşekkürler Bile Bile Nedenmi Üye Oldum Yukrıda Yazıyor Nasıl Olsa Kontorum YOk Nasıl Kontorumü Keselerler Dedim Üye Oldum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5