İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofoncuların yeni numarası GOOGLEPAGES

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Baktım ki sık sık çıkan bir reklam var. Dedim hangi site. Alta baktım GOOGLE PAGES - vay dedim Domain almaya para yok reklam veriyor. Siteyi ENTERlayıp girdim ne göreyim RINGOCULAR ... Napsam dedim googlepages.com u KÖKTENmi filtrelesem. GOOGLE adsense GOOGLE parçası ne de olsa - yamuk olarak algılamasın bunu :) tek tek filtrelemeklede basa cıkılmaz sanırım bugun biri YARIN ÇIKAR BİNi...
Ringofon ve Ringofoncular bezdirdi gerçekten.

kumandacepte.googlepages.com

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende senin gibi düşündüm bugün biri yarın bini diyerek hiç düşünmeden googlepages.com'u filtreye ekledim, kökten çözüm. epeydirde filtrede google yamuk olarakta algılamıyor gördüğüm kadarıyla, filtrele kurtul derim.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ringo forumdan bikaç arkadası işe alıp işi bilenlerle yoluna devam ediyor,o yuzden arkadaslarımız her yolu denıyorlar

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
googlepages i ekledim blogcu ya da dadanırlar diye onu da ekledim bir blogspot kaldı onu da ekleyebilirim. SANIRIM tüm bedava host - domain siteleri filtremize eklenecek yakında.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar bu iş url engelleme ile olacak iş değil max.200 site engellenebiliyor ama 500 url reklamı dönüyor ( minimum ) yapmanız gereken şey google'a şikayetinizi belirten mail atmak ancak google isterse bu iş durabilir yoksa ne yaparsanız yapın önüne geçemezsiniz eskiden belirli kişler adwords reklamı veriyordu vede şimdi türeyenler gibi her reklama 0,01 basmıyordu ama artık bu iş ayağa düştü kimi görsem adwords kullanır olmuş.

Bard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googlepages.com'u komple engellemek fazlasıyla gerekli bir olay. Domain + Host almaya para ayıramayan adamın verdiği reklamdan ne kadar hayır gelebilir ki =)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sen şimdi bu konuyu buraya actınya bunu bilmeyen nekadar ringofoncu varsa abanmıştır hepsi oraya:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5