İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rosetta Stone Kuramıyorum :(

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
dünyanın en iyi dil eğitim setini indirdim 2.5 GB 26 tane dil var içinde ama çok cins bir türlü kuramadım içinden 5 tane iso dosyası çıktı daemon tools ile açtım bu dosyaları onların içindende Rsd formatlı dosyalar çıktı :ağla: bu dosyalarıda açamadım kurulumu bir türlü yapamadm "Rosetta Stone" duyan varmı daha önce ? kurmasını bilen varsa yardım edebilirmi

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
PM den msn / facebook adresini ver yardımcı olmaya çalışayım. Her şeye rağmen!

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben kullanoyorum fakat benim kurulum dosyalarım bir .exe. bir pack kurarken internet ti kesiyorsun kurulum bittik den sonra güncellemeyi iptal ediyorsun. Her seferinde bu şekilde kuruyorum bir problemle karşılaşmadım. Sadece Türkçe dilini yüklerken bazen problem çıkıyor nedeninide anlamış değilim.

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
retrospektif saolsun yardm etti. bende Application dosyaları eksikmiş şmdi kurmaya başladım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5