İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sabahın köründe son ses müzik dinleyenleri protesto ediyorum

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her sabah birine kıl oluyorum ...
Otobüs minibüs metro deniz otobüsü vs toplu taşıma araclarında son ses kulaklıklarını takıp müzik dinlemeye çalışan ve o kulaklıklardan çıkan çıstak gibi seslerle milleti rahatsız edenleri protesto ediyorum .. Sunun sesini kısmayı öğrenin yanlız değilsiniz !

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Otobüs minibüs metro deniz otobüsü vs toplu taşıma araclarında son ses kulaklıklarını takıp müzik dinlemeye çalışan ve o kulaklıklardan çıkan çıstak gibi seslerle milleti rahatsız edenleri protesto ediyorum .. Sunun sesini kısmayı öğrenin yanlız değilsiniz !

:D bende sabah sevrim son ses müzik dinlemeyi ama farketmezdim eskiden okdar ses çıktığını(kulaklar resmen sesi yükseltiyo) sonra kulak içi kulaklıklar var onlardan aldım tavsiye ederim hem sizi rahatsız eden biri olmaz hemda siz milleti rahatsız etmessiniz

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Protestona Şiddetle katiliyorum kardeş.
Bu yüzden birisi ile halendaha mahkemeliğim :D

Adami camdan aşaği sarkitmiştim..

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bende arabada yuksek sesle muzik dinleyen gorgusuzleri kınıyorum

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaw otobüste bende dinliyorum.Ama benim kulaklıklarda mathiaxbars arkadaşın dediği gibi kulaç içi olduğundan dışarıya pek ses vermiyor.Bana göre yüksek ses kimseyi rahatsız etmedikten sonra zararı yok.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yuksek sesle muzik dinlemeyince tadı cıkmıyor ama cevrendekileride rahatsız etmemen sartıyla tabiki.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de yüksesle konuşanları, yükseklerde tanıdıkları olanları, yüksek lisanslıları, yüksek okul mezunlarını, yüksekten atlayanları, yüksek tümsekleri,yüksekten uçanları tüm yüksekleri kınıyorum:)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
okula gidip gelmem toplam 3 saati bulduğu için bende sürekli mp3 dinliyorum. başka türlü çekilmiyor yol. arabada çok yüksek dinlemem genelde ama şoför kral fm'i açtıysa mecbur sesi yükseltiyorum bende :D ama çok yükses sesle dinleyenleri bende kınıyorum :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ben de yüksesle konuşanları, yükseklerde tanıdıkları olanları, yüksek lisanslıları, yüksek okul mezunlarını, yüksekten atlayanları, yüksek tümsekleri,yüksekten uçanları tüm yüksekleri kınıyorum:)

Hocam boşversene :) yüksek olsa ne yazar

Yeterki Alçak olmasın :)

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ağır metal hoş bazılarına gre hoş olmuyor. Gürültü çok oluyor diye. Ama ben her türlü müzik sesini seviyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5