İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sadecehosting.com Harika

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bugün sadecehosting.com dan bi paket aldım. baya pahalı bi deneyeyim dedim aylık olarak..
türkiye lokasyonlu sunucu + 200Mbit e ulaşan bağlantı kapasitesi..
manyak bişey ya, entera bastığın an giriyo siteye.
bundan sonra sadece hosting le devam edicem.
böyle bişi yok..

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyeden girenler için normaldir bende de 2 tane hosting var türkiyeden özellikle ftp hızını ben bile takip edemiyorum keşke türkiyede'de fiyatlar usa gibi olsada hep türkiye'den alsak.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
unutamam haklısın ftp hızı manyak bişey ya:D
neyse. fiyatların ucuzlaması dileğiyle.
iyi akşamlar.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
verdiğin site linki forum kurallarına aykırı silersen iyi olur.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sildim hocam.
bu arada neden yasak olduğunu özel ileti ile atarsan sevinirim.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sen daha iyi bilirsin sitende neler olduğunu
son arananlardaki kelimelere tıklayınca gelen videoları diyorum

ileride evlenip çoluk çocuk sahibi olacaksın, çocuklarının böyle gizli videolarının yayınlanmasından haz duyacak değilsin sanırım, benim bunları çekenede yayınlayanlara da bunlardan medet umanlara da iyi bir lafım var fakat forum kurallarına aykırı davranmak istemiyorum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sadecehosting.com ilk host firmam :) cok memnundum biraz pahalıydı kendi reselime gecince ayrıldım s**.com.tr geçtim.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hiç kullanmadım ama Türkiye'den hizmet vermesi nedeniyle sevmişimdir basit reklamlar yapmayacağını bildiğim bu firmayı.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucular Türkiyede olduğundan olsa gerek fiyatlar yüksek.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen daha iyi bilirsin sitende neler olduğunu
son arananlardaki kelimelere tıklayınca gelen videoları diyorum

ileride evlenip çoluk çocuk sahibi olacaksın, çocuklarının böyle gizli videolarının yayınlanmasından haz duyacak değilsin sanırım, benim bunları çekenede yayınlayanlara da bunlardan medet umanlara da iyi bir lafım var fakat forum kurallarına aykırı davranmak istemiyorum.

hocam, aranan kelimeleri kaydedip link veriyor. o kadar çok kelime aranıyor ki arada bazıları kaçmış olabilir. inan ben de o tür kelimelerin kaydedilmesini istemiyorum. kontrol edebildiğim kadarıyla kaçırmamaya çalışıyorum.
içerik zaten benim sitemden değil, youtube da arattırıyorum.
aranan kelimeyle bağlantılı sonuç olabilir fakat kesinlikle yasaklanmışno vs. görüntü yok.

W

wapekiz.com

Misafir
sadecehosting ile bende çalışıyorum hız konusunda mükemmeller,arkadaşların dedikleri gibi ftp ye yetişemiyorum :) ama işte ücreti fazla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5