İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlık Sitesi

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Doldurulması zorunlu alanlar
Site adresi: www.saglikdersi.com
İstenen minimum fiyat: 75 ytl
Sitenin açılış tarihi: yaklaşık 1 Ay
Kategori, sitenin içeriği nedir: Sağlık Sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: site gelişmekte 10-50 tekil hit (sadece google)
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: herşeyi ile birlikte.
Hosting dahilmidir: hyr
Banlı olduğu sponsor varmı: hyr
Banlı olduğu arama motoru varmı: hyr
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: hyr yok

Hemen Al Fiyatı : 120 YTL

Gelecek pr 2

Google indexli sayfalar : 241 Sayfa

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:saglikdersi.com&btnG=Google'da+Ara&meta=

Google adsense geliri : tık başına 0,3 fln görebiliyor hiti olmadığı için tıklamada olmuyor

75 YTL den açık arttırma başlayabiliriz min. artış 5 ytl

Kolay Gelsin

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Heman Al Fiyatı 120 YTL olarak belirledim..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
en yüksek teklif :mad:mr_cpu dan

hemen Al fiyatı 100 YTL ye indirilmiştir..

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş alem info ile bana da mesaj göndermişsin özellikle cevaplamadım bir siteyi aynı anda 2 kişiye satmaya çalışman etik değil kanımca 1 kişi ile pazarlığı sonuçlandırıp diğer kişiye dönmelisin bence

Saygılar

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2 kişiye satmak değil sana mesaj gönderdim cevabı vermedin ama 25 ytl önemli değil ilk önce 75 ytl teklifi sen verdin almak istoyorum diyorsan mesajını bekliyorum sahtekarlık yapmaya çalışmıyorum + yapmıyorum

Kolay Gelsin..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
olay şudur arkadaşa satış içim özel mesaj attım bana cevap vermedi sonra buraya gelip 2 kişiye satmaya çalışıyorsun diyor ? halbuki sana ne banka bilgisi verdim nede bişey vede sen bana site için cevap bile yazmadın vede bana "2 kişiye satmaya çalışıyorsun diyorsun" bu bir açık arttırmadır senin teklifin için mesaj yazdım cevap vermedin arkadaş hemen al fiyatını verdi bende ciddi alıcı zannettim banka bilgilerini verdim ama arkadaştanda ses çıkmadı ....

siteyi 2 kişiye satmaya çalışsaydım sana banka bilgilerini atardım paranı alırdım.. böyle bişey yapmadım

şimdi ciddi alıcı arkadaşlar varsa bekliyorum...

Kolay Gelsin..

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka bilgilerini gönderdinya:) Bırak şimdi bu meseleyi.istiyorsa diğer arkadaş sat gitsin.

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya dostum tamam anlaşıldı olay..Konu bence kapatılsın.Modlar nerde:D Mod yokmuuu:D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
T3chn0'nun bir çok satışına şahit olduk burada kimseyi dolandırdığı görülmemiştir henüz.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
T3chn0'nun bir çok satışına şahit olduk burada kimseyi dolandırdığı görülmemiştir henüz.

eywallah teşekkür ediyorum 1 kişi parası kaldı desin yemin ediyorum siteyi vericem

arkadaşlar geyik yapıyorlar kendi aralarında...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de kendisinden bir site aldım, parayı da siteyi almadan yollamıştım, sonuçlanmamış bir hadisede bir kaç doneyi yanlış yorumlayıp insanları karalamayın bu kadar çabuk, yüzyüze bakan insanlarız tabiri caizse, güven probleminiz varsa bunu içinizde halledin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5