İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Samsung’dan Yuvarlak Ekranlı Akıllı Saat Hamlesi Geliyor

Teknolopi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
samsung-akilli-saat-patentlerii-3.jpg

samsung-akilli-saat-patentlerii-2-728x764.jpg

samsung-akilli-saat-patentlerii-4-1024x751.jpg

Her dönem olduğu gibi Samsung firmasının yenilikleri ve müşterilerine olan değişik türde cihazları tanıtımı hep ön planda tutuluyor. Şirketinin bu seneki ilk sürprizi ise giyilebilir teknoloji alanında ürettiği ve son dönemlerin en çok tutulan akıllı saatler alanında bir tanıtım. Akıllı saatlerde sergilenmeye başlanılan yuvarlak ekranlı modeller artık piyasadaki yerlerini alıyor.

Akıllı saatler alanında yeni modellerini tanıtan LG, Motorola ve Alcatel’in peşinden gelen Samsung yeni ürününü tanıtmaya hazırlanıyor. Saat teknolojisinde büyük bir yenilik getirerek bu alandaki değişime ayak uyduran büyük firmaların artık akıllı saatler konusunda yaptığı ardı artına tanıtımlar hız kesmiyor. Motorolanın tanıtımı yaptığı Moto 360’ın peşine LG firmasının sunmuş olduğu LG G Watch R kullanıcılar ile buluşturuldu. Bu tanıtımların ardından ise yine bu alanda iddialı olarak ilerleyen Alcatel OneTouch Watch’ı duyurmuştu. En son olarak ise yine LG firması tarafından Audi için ürettiği özel WebOS işletim sistemine sahip olan akıllı saati CES 2015 fuarında karşımıza çıkmıştı.

Piyasalarda son günlerde bu alanda yeni ve yuvarlak ekranlı saat tanıtımının yapılacağı ve Samsung firmasının son modeli olarak sergilenecek akıllı telefonlar büyük bir merakla bekleniyor.

Kaynak: Samsung Yuvarlak Ekranlı Akıllı Saat

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi