İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Samsung Galaxy Tab / 50 Account hediyesi

sarp159

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: Pm
Site için istenen fiyat: 100 TL
Sitenin aylık getirisi: Reklam konulmadı.
Kategori, sitenin içeriği nedir: tablet blogu
Günlük hit sayısı, kaynak link: -
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 8 Aylık
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik.
Hosting dahil midir: 1 ay idare ederim.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: wordpress
Yazılım lisans sonlanma zamanı:
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok.

Samsung-Galaxy-Tab-10.1-e1297655046653.jpg

Domain Samsung Galaxy Tab domainidir. Site adresi pm ile verilecektir. 33000 aylık aranma hacmine sahip bir domaindir. İsterseniz forum kurabilir isterseniz blog ile devam edebilir isterseniz de niche bir site kurup Amazon üzerinden satış yapabilir, Clickbank reklamı yayınlayabilir, yada adsense reklamlarından gelir elde edebilirsiniz.

Şu anda dünyada da en çok kullanılan tabletlerden birisidir Samsung Galaxy Tab serisi. Aldığınıza pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Satma sebebim acil paraya ihtiyacımın olması. Site ile çok da ilgilenemedim. Aldığım günden beridir öyle duruyordu.

Siteyi alan kişiye de buradaki konumda yer alan 50 Account hediye edilecektir.

Not : Lütfen sırf meraktan dolayı pm istemeyin. Pm gönderme hakkımı saklı tutuyorum. Pm isteniyor ciddi alıcıyım denilip en azından olumsuz geri dönüş dahi yapılmıyor.

Multipost : http://www.r10.net/editpost.php?do=editpost&p=1067697109

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5