İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık arkadaşlık, partner sitesi, domain, script, lisans, host

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : Özel mesaj ile verilecektir. (Lütfen ciddi alıcılar site adresini istesin.)
Site için istenen fiyat : 300 TL
Sitenin aylık getirisi : -
Sitenin açılış tarihi : 14 Mart 2010
Kategori, sitenin içeriği nedir : Arkadaşlık, partner sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link : -
Domainin yaşı ve Pagerank değeri : 4 aylık, PR 0
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler : Tüm içerik satılıktır. Tüm site, script, lisans, domain.. Bunlara ek olarak SMTP mail göndermek için ödemesini yaptığım 1 yıllık hosting ve SMTP gönderim için aldığım site domaininin .info uzantılı domaini..
Hosting dahil midir : Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı : Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı : Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi : Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı : Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı : Yok

- Sitede 110.5 TL gold üye satışı yapıldı. Ödemeyi henüz sanal pos sağlayan arkadaştan almadım. Siteyi satın alan kişi bu ödemeyi kendisi alacaktır. Böylelikle tüm satış 200 TL civarına gelecektir. :) (Sadece scripti 500 TL satışta iken satın almıştım.)

- Sitede 400 normal üye ve 36 bot üye bulunmaktadır.

- Veritabanında, site daveti gönderilmek üzere 8500 e-posta adresi kayıtlıdır.

- Siteyle uğraşacak boş vaktim olmadığı için satıyorum.

- Ödeme : Garanti Bankası

Script demosu :

http://www.arkadaslikscripti.net/demo.php

Şu an aklıma gelenler bunlar. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen yazın.

İyi çalışmalar..

musaytr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.

Kendi domainim ve hosting imkanım var. Biar arkadaşlık sitesi kurmak istiyorum. Demolarınızı inceledim ve işime yarayabileceklerini düşünüyorum. Bugüne kadar web yönetimi yapmadım. Tecrübem yok. Satıştaki sitenizi mevcut domainime uyarlayarak, siteyi çalışır hale getirerek (Sanal POS ayarları vb. dahil), gerekebilecek web sitesi yönetimi eğitimlerini de vererek bana devredebilecekseniz, bilgi vermenizi rica ederim.

İyi çalışmalar.

heinricherste

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bu vermis oldugunuz demo sitestesinin versiyon birimi yoksa ikisimi sizde kurulu olan ve kemara systemi calyiormu yada link göndere bilirmirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5