Satılık Domain+Site

advertiser

0
İyinet Üyesi
Katılım
29 Nisan 2005
Mesajlar
625
Reaction score
0
Konum
Evden :D
Domain adresi:www.videoarchive.us
İstenen minimum fiyat:75 ytl
Domain kayıt tarihi:27 mayıs 2006
Banlı olduğu sponsor varmı:yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:yok
PR değeri:3
 
M

MasterTR

Misafir
javascript:if(confirm('http://galatasarayfr.free.fr/dreamteam/24042005.beyaztakim.1.parcalitakim.0.wmv \n\nThis file was not retrieved by Teleport Pro, because it is addressed on a domain or path outside the boundaries set for its Starting Address. \n\nDo you want to open it from the server?'))window.location='http://galatasarayfr.free.fr/dreamteam/24042005.beyaztakim.1.parcalitakim.0.wmv'

sati$ini baltalamak gibi olmasin ama ho$ degil yaptigin
 

advertiser

0
İyinet Üyesi
Katılım
29 Nisan 2005
Mesajlar
625
Reaction score
0
Konum
Evden :D
MasterTR' Alıntı:
sati$ini baltalamak gibi olmasin ama ho$ degil yaptigin

dostum linkler başka sitelere gidiyor dogru.ben burada aslında domaini satmayı düşünüyordum ilk başta ama daha sonra komple satmayı düşündüm.Domain adresi yabancı ve pgrsi:3.Eger iyi bir optimize yapılırsa googledan baya hit gelir.Siz oradaki linkleri silip kendi arşivinizdeki linkleri de ekleyebilirsiniz.Sanırım ne demek istedigimi anladınız..Teleport olayına gelince de www.video.gs sitesinin aynısı bu.Çünkü o site arkadasımın sitesi.Ondan rica ettim içerigi kullanabilir miyim diye.O da izin verdi.2 aydır bu şekilde açık site.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst