İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık domainler

N

nomak78

Misafir
satılık veya reklam karşılığı domainler

zenginim.com 50 ytl
msndatingforum.com 150 ytl
turkgoogletalk.com 100 ytl
newdarling.com 50 ytl
insaatmuhendisi.org 100ytl
turkey.la 150 ytl
yakinkoruma.com 150 ytl

bazılarından fikri yapımdaki muhafazakarlaşma nedeniyle soğudum.. bazılarınıda ilgilenemediğim için, tutturamadım.. hepsinin pr=0.. hitleride düşük.. sitelere neredeyse hiçbirşey yapmadım..almak isteyen olursa fiyatları bunlar..

mekanım ankara

indexturkey.com ilede ilgilenen olursa onada ayrıca teklif verin. indexturkey.com cpanel hiti=5000-7000 arası oynuyo bu ara. pr=0 . bu siteyi satmaya pek gönüllü değilim ama iyi fiyat veren olursa bunuda satarım.indexturkey.com'u diğer siteler gibi reklam karşılığı satmam.

domainler banner reklam karşılığıda verilebilir. nakitte olur, reklamda.

eğer reklam karşılığı domain satın almak isteyenler olursa.. www.islamforumu.com reklamı yapılacak sitenin adresi.. yayınlanacak reklam banneri:

http://www.islamforumu.com/templates/Lanparty/images/logo_phpBB.gif

reklam ücretleri ayrıca konuşulur.. onada siz kendi fiyatınızı verirsiniz uyarsa anlaşırız.

N

nomak78

Misafir
ben istediğim fiyatı yazdım..

la domain sıfır kilometre olarak $39.95 fiyatla satılıyor.. bende isminin güzelliğine binaen 150 ytl dedim.. bence bu fark çok değil..

o yüzden o domainde pek pazarlık payı yok..

fiyatları makul tutmaya çalıştım.. takdir edersin ki 10$ fiyatla gitmez o domainler

N

nomak78

Misafir
zenginim.com günlük hit 30 civarı pr=0

siteyle hiç ilgilenmedim açıkçası

N

nomak78

Misafir
domainleri sadece reklam karşılığı vermeye karar verdim..

sitesinin pr si 4-5 ve üstü olan arkadaşlar sitelerine www.islamforumu.com 1 yıl ücretsiz reklamını yayınlamaları halinde yukarıdaki domainlerden istedikleri birini hediye edicem..(indexturkey.com hariç)

reklam..

header kısmına veya ilk açılan ekranda görünen kısmın sol üst tarafında text link yani www.islamforumu.com şeklinde olmalı...

talip olan arkadaşları bekliyorum..

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR 5 olan bir siteye senelik bir banner karsiligi bir domaini HEDIYE edeceksiniz oylemi? reklam zaten hediyeye gelir usta. :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hangi firmada kayıtlı bu domainler

N

nomak78

Misafir
fazla gelenlere ne diyeyim ki:)

aslında bütün amacım islamforumu.com u iyi bir yere getirmek yoksa o domainler umrumda bile değil..

kayıtlı firmalara gelince..

genelde

idotz.net

ve

domainsite.com dan alınmış domainler.

hepsi için ayrı ayrı hesap açılarak alındı yani bir domain transfer yapmanızada gerek kalmıyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5