İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık gen.tr domainler

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alisveris.gen.tr
kariyer.gen.tr
is.gen.tr
bilisim.gen.tr
hotmail.gen.tr
hit.gen.tr
shell.gen.tr
astroloji.gen.tr
cv.gen.tr
eczane.gen.tr
nokta.gen.tr

Domainlerin her biri 75 Milyon'dur

MSN - E-mail :[email protected]

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir geçmişleri olduğunu sanmıyorum. Ama yeterince jenerikler.
Msn eklersen konuşuruz.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
08/12/2004 tarihinde dusmus gen.tr'ler degil mi bunlar? hotmail.gen.tr disinda daha once taninmis olani yok sanirim.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan' Alıntı:
08/12/2004 tarihinde dusmus gen.tr'ler degil mi bunlar? hotmail.gen.tr disinda daha once taninmis olani yok sanirim.

Belirttiğiniz tarihte düştüler ve hiçbirinin hiti, pr'i vs. yok!

Tek özellikleri günümüzde yoğun şekilde kullanılan kelimelerden oluşmaları, bu da onları güzel projeler için ideal kılıyor.

Gen.tr ülkemizde .org uzantısından bile daha çok benimseniyor. Birkaç gen.tr domaini kendi projelerimiz için ayırdık. Kısa vadede kullanamayacağımızı düşündüklerimizi işine yarayacak varsa satmayı düşünüyoruz.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
alıverişi ben alacaktım,yakalayamadım. demek burdaymış

T

TurkishDomains

Misafir
W3BMASTER' Alıntı:
eğer domain-script-tasarım satışa çıkarmak için www.webmasterline.com Sarı Sayfalar kısmına ilan bırakabilirsiniz

Bu mesajı neden bu başlık altına yazdığınızı anlamadım.

Bu arada yukardaki sattığım gen.tr domainlerinde büyük indirim yapıyorum. (Bir iki sorundan dolayı acil satış gerekiyor)

Yukardaki gen.tr domainlerin herbirinin fiyatı 35 Milyona indirilmiştir. (Bu fiyat bir hafta boyunca geçerlidir, sonrasında eski fiyatlar geçerli olacaktır.)

Saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5