İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Güzel Domain :D

S

SempatiX

Misafir
Domain güzel diyon fiyat yüksek diyon olmuyo bea :p Çok çekici bir domain ama ;)

T

TurkTR

Misafir
evet sempatix bana görede çok güzel ve çekici bi domain :D Bana kalırsa sen bunu satma bi tasarım yap kullan derim tabi yinede en iyisini sen bilirsin..

C

c4®

Misafir
Turkiye 'de ADSL sayesinde aşırı bir hit patlaması oldu , girenlerin çoğuda geçici bir hevesle ; absürt / eg-zotik sitelere hücum ediyor , e bu durumda da eg-zotik / absürt içerikli sitelerin hiti artıyor .. ;=)

S

SempatiX

Misafir
Şu anda zaten hazırladığım bir eg-zotik site var... Ama tam bitmeden sunmak istemiyorum ;) Domainide bana sorarsanız harika... Şimdiden haber vereyim.. Ee neyse yarrock.com hakkında istekli var mı ? Rock cı arkadaşlar hadi uyumayın :D

S

SempatiX

Misafir
Direk okuyabildiğin gibi oku... ;) Çoğu kişi bakmıyor tr sine :D Süper bir rock sitesi olur bence :D Aslında elimde tutucam ama metalzyne.com bende buna gerek yok :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5