İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SATILIK HOSTING MÜŞTERİLERİ VE SİTESİ

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Doldurulması zorunlu alanlar
Site adresi: www.kalitehizmet.com
İstenen minimum fiyat: 1000 YTL
Sitenin açılış tarihi: 31 Jan 2005
Kategori, sitenin içeriği nedir: Hosting
Günlük hit sayısı, kaynak link: http://extremetracking.com/open;unique?login=kalitehi
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Komple satılık.
Hosting dahilmidir: EVET
Banlı olduğu sponsor varmı: HAYIR
Banlı olduğu arama motoru varmı: HAYIR
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: EVET
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: YOK

Satma nedeni: Yoğunluk ve internete giremiyorum her geçen gün müşteri sayısı ve hitleri artıyor ama insanlara yardımcı olamıyorum bu yüzden iyi işletik birilerine devretmek istiyorum.
PR değeri: 3 Gpr 5 Görünüyordu.
Sitenin aylık getirisi: 400-500 YTL

Satıcının eklemek istediği notlar:

www.kalitehizmet.com

60 Web
3 Reseller
30 Domain
15 IRC Müşterisi ile satılıktır.

Bir çok site bizi desteklemektedir ve google irc hosting ve radyo host kelimelerinde 1. sayfalardayiz ve bazı kelimelerde 1. sıradayız.

Aylık ortalama 300-400 YTL arası geliri mevcut. Ve Eylülde 60 Web hosting müşterisinden 50`er ytl talep edebilirler. Bazı aylar ise 900 ytl yi bulmuştur gelirler. Irc host ödemeleri ise aylıktır.

Satma nedeni: Yoğunluk ve internete giremiyorum her geçen gün müşteri sayısı ve hitleri artıyor ama insanlara yardımcı olamıyorum bu yüzden iyi işletik birilerine devretmek istiyorum.

www.kalitehizmet.com/dadaad/kh/index.html yeni hali.

Ayrıca site Dmoz da indexlidir. http://dmoz.org/World/Türkçe/Bilgis...arındırma_ve_Tasarım_Hizmetleri/Barındırma/K/

KaliteHizmet - Web barındırma, bayi paketleri, alan adı kaydı, IRCd ve radyo barındırma, sunucu kiralama hizmetleri.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bir de hosting bünyesinde kiralık sunucular olması lazım. Kaç sunucu var ve giderleri nelerdir?

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sunucu sayısı 2 idi şu an 1 e indirdik gerek kalmadı aylık gider 150 ytl lik bir sunucu işinizi görüyor.

C

[CRUEL]

Misafir
Ne Güzel Firmasın Ayna.Org gibi Büyük Bir Sunucunun Hostunu Sağlıyorsun Sen Böyle Yaparsan Senin Kaliteden Kalırmı ? Domainmi Satıyorsun Firma Bu Site Değil. Şahsen Senden Artık hosting almam .

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
irc.ayna.org a girip shell kanalına bakabilirsin ve www.ayna.org a tıkla üstte koskocaman bannerı görürsün. Sizin gibilerin gereksiz mesajları yüzünden bu forumda başlık açmaya çekiniyor insanlar.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Taksitler ne şekilde olacak bir bilgi verirmisiniz ? İlk Başta min. 600 ytl i almayı düşünüyorum.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GLadiatoR' Alıntı:
Taksitler ne şekilde olacak bir bilgi verirmisiniz ? İlk Başta min. 600 ytl i almayı düşünüyorum.

600 verdikten sonra 400 kalır o zaman 2 taksit olur ben 250x4 olarak düşünüyordum...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu arada lütfen ciddi alıcı arkadaşlar benimle irtibat kursun uzun süredir uzadı bu olay aynı şeyleri tekrar tekrar msn ve telde görüşmekten bıktım açıkcası. herkese iyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5