İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Jenerik domainler

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kahve nin ingilizcesi caffe değilmiydi cahve jenerik değil o zaman doğru söylüyor trextra.

cahve.com için 20 ytl veririm elinden çıkartmak istiyorsan...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tavlazar degilde cahve gercekten jenerik sayılabilir bence.... bide uzantısı *.com yani!

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
kahve nin ingilizcesi caffe değilmiydi cahve jenerik değil o zaman doğru söylüyor trextra.

cahve.com için 20 ytl veririm elinden çıkartmak istiyorsan...

yunus aga, dogrusu coffee ! :p

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehuehu sayenizde hangi dilde oldugunuda buldum brazil yada cahve kahve demekmiş şimdi jenereik oldu google amcada cahve diye aratmanız yeterli

C

c4®

Misafir
@drstranger ; seni iyinetin yeminli tercümanı yapalım ;) bence tavlazar.com güzel gibi duruyor , bir düşünelim bakalım..

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
c4®' Alıntı:
@drstranger ; seni iyinetin yeminli tercümanı yapalım ;)

heu heu, karsılıgını odeyen herkesin tercümanı olurum ben :D)))
illa iyinet degil,
pek cok arkadasa zamanı geldi ücretli zamanı geldi ücretsiz yardımcı oldum...

varsa ing. site hazırlama niyetin senin de olim tercümanın :p

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uslanmaz kardesim bana göre jenerik :) iyide hiti var :p su an gene günlük 150 200 kişi giriyor site bası backlinklerden isteyen olursa alır istemeyeninde canı saolsun

C

c4®

Misafir
@cahveci ; konunu biraz katlettik ama ; kusura bakma ...
drstranger ; ben zaten ingilizce biliyorum ;) sağoL .. ama bir kaç terim bilgisi gerektiren yazılara ihtiyacımız olcak ilerde , o zaman görüşür , anlaşırız.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
c4®' Alıntı:
@cahveci ; konunu biraz katlettik ama ; kusura bakma ...
drstranger ; ben zaten ingilizce biliyorum ;) sağoL .. ama bir kaç terim bilgisi gerektiren yazılara ihtiyacımız olcak ilerde , o zaman görüşür , anlaşırız.

its good to hear that some of forum fellows can speak english, and try to discuss webmaster stuff. I really appreciate if you choose me.
in fact, i really do not know how to speak english i am just trying to speak it :D

caui

p.s: cahve bence jenerik sayılabilir bu arada ama brazilyacada varsa ben sahsen bulamdım

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi brezilyacadaki jenerikse kolamasakatatukata.com alalım o zaman buda çince bir kelime :) anlamı sohbet demek (atıyorum) bak kaçırmayın alın jenerik domain. :) demek istediğim anlaşılmıştır işallah. ingilizce ve dünyaca bilinen diller haricinde jenerik olacağını sanmıyorum. ben öneri sundum arkdaşım yorum yapmana gerek yoktu. elinden çıkartmak istiyosan alırım dedim 20 ytl ye. illada sat demedim. oke...

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
abi brezilyacadaki jenerikse kolamasakatatukata.com alalım o zaman buda çince bir kelime :) anlamı sohbet demek (atıyorum) bak kaçırmayın alın jenerik domain. :) demek istediğim anlaşılmıştır işallah. ingilizce ve dünyaca bilinen diller haricinde jenerik olacağını sanmıyorum. ben öneri sundum arkdaşım yorum yapmana gerek yoktu. elinden çıkartmak istiyosan alırım dedim 20 ytl ye. illada sat demedim. oke...

ya kardes takılıyorum bende sana bozulmana gerek yok isteyen istediği fiyatı verebilir bu domainlere ben kim en yüksek verirse ona satarım o ayrı yani bir sorun yok :p yeni uzattım zaten.. zaman olursa ben yapıp acacam bir site

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu arkadaşlar brezilyanca yada brazilyaca diye dil yokki.. brazilyada portekizce konuşuluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5