İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Mp3 Scripti..!

B

BEBEX

Misafir
Evet Arkadaşlar Elimde Kendi Yapmış oldugum bir Mp3 Script i var satın almak isteyen arkadaşlar foruma fiyat tekliflerini yazsınlar..

Örnek Adres : Http://mp3.bebex.net

Teklifleri Bekliyorum..

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yuks mp3 scriptinin benzeri ama tasarım güzel pek para vermezler sanırım. Php yazsaydın daha iyiydi. O zaman ben talip olabilirdim.

B

BEBEX

Misafir
risingstar' Alıntı:
yuks mp3 scriptinin benzeri ama tasarım güzel pek para vermezler sanırım. Php yazsaydın daha iyiydi. O zaman ben talip olabilirdim.

valla arkadaşım phpci olsam yazardım bu scripti birde php ile ama ben aspciyim :) ondan bunu yazdım yuks dediğini daha önce hiç görmedim ve duymadım açıkcası bakalım fiyat konusunda anlaşacağımız birisi olursa scripti vereceğim..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hocam kusura bakmada bu scripte biraz zor muşteri bulursun sebeb 1 bu forumun yuzde 70 i php programlama dilini kullanıyor sebeb 2 script cok pasit bunu geliştiririsen belki birkac muşteri bulabilirsin bu halde kimse almaz

B

BEBEX

Misafir
TrDownload Ne gibi bir geliştirme peki? tam anlıayamadım kusura bakma artık saat ilerledikçe beynim duruyor. çok çalışıyorum sanırım. evet sanırım herkes php kullanıyor ama asp kullanmak isteyende çıkabilir sansımızı deniyoruz..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla once anasayfadan başlayabilirsin tasarım ve logo dan renklerden admin panelini geliştir vs...vs

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman neden satmak istesin o kadar ugraştıgı zaman ztn işler script kendi kullanır kendi kazanır arkadaşın yapmak istedigi yanılmıyor isem asp bilen birine scripti satacak ve sattıgı arkadaş biraz geliştirip işe başlayacak.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@merSinLi ... Satilan scriptler satin alinan kisi tarafindan gelistirilmek mantigi uzerine yazilip satisa sunulmaz. Scripti eksiksiz yazarsin o zaman satarsin.

Diger konu forumun buyuk kismi PHP ci olsa da php yazsaydin daha cok talip olan olurdu sozlerine kanmamani tavsiye ederim ... www.muzikalani.com 'un PHP sini yazdik ASP 'sini satmak istedigimizde 20 kisi PHP si olsaydi alirdik demisti, o lafi soyleyenlerin hic biri almadi hos kimse almadi canimiz sagolsun zarari yok bende duruyor hala :)

Yani kisanin ozu kimsenin sozu ile hareket etme derim canin asp yazmak istiyorsa asp yaz php yazmak istiyorsa php yaz ama benden sana tavsiye her zaman icin yazacagin script var olanlardan daha fazla ozellik tasisin ki musteri bulasin.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) yazanda ben degilim satanda ben degilim. aradaki fark şudur. biri 200 milyondur gelişmiş süper halide 400 milyon fiyatlari örnek verdim :) asp php farkinda haklisin forumda genel phpci bende buna dahil olaraktan.

B

BEBEX

Misafir
:)

Limitsiz.Net' Alıntı:
bir aralar bedava verecektin bana hala gecerlimi :)

bir ara verecektim ama sende bana bir script verecektin :) satıyorum dediysem 1000 $ dan satacak değilim tabiki gerçi bir el emegidir ve yaptıgım ilk mp3 scriptimdir gözümün nuru :) neyse kısaca almak isteyen varsa az kullanılmış kelepirden verecem :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5