İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık PHP Sitesi

P

PhP_CoDeR

Misafir
thephp.org ve phpokulu.com satılıktır

WWW.PHPOKULU.COM

Yukarıda adresini verdiğim siteyi satmak zorunda kaldım arkadaşlar. Çıkacağım uzun geziler nedeni ile yaklaşık 1 yıl nete giremeyecem bu yüzden başkalarının bu siteyi alıp değerlendirmesini isterim. Sitenin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Özellikler :
- Hostu Türkiyenin en hızlı serverlarından olan turkticaret.net serverinde bulunmaktadır. Sınırsız web alanı bulunmaktadır. Bitiş Tarihi : 10/01/2006
- Sitenin içeriği PHP ve PHP nin alk konularını içermektedir.
- Tasarımı da gayet hoş bişey.
- Dosyalar ve Dersler olarak zengin bir site. Eğer alacak olursa henüz siteye bırakmadığım binlerce scriptlik 1 CD yi kendisine gönderirim (İçinde paha biçilemez scriptler var).
- Hit i de gayet iyi durumda.

PHP ile ilgili site sahibi olmak isteyenler için kaçınılmaz bir fırsat.

AYRICA

WWW.THEPHP.ORG SATILIKTIR. SADECE DOMAİN OLARAK.

UCUZA SATILACAKTIRLAR.

İlgilenenler lütfen aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşsınlar:

TEL : 0544 377 99 26

MSN : [email protected]
YAHOO : [email protected]

T

turka

Misafir
PhP_CoDeR' Alıntı:
- Hostu Türkiyenin en hızlı serverlarından olan turkticaret.net serverinde bulunmaktadır. Sınırsız web alanı bulunmaktadır. Bitiş Tarihi : 10/01/2006

hayırlı olsun satıldığına sevindim ama yukarıdaki ibare oldukça dikkatimi çekti.
açıkcası birazda şaşırttı. :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyenin en iyi hosting şirketi turkticaret(!) ve paha biçilemez scriptler , beni baya bi meraklandırdı ;)

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarım olarak güzel bir template seçmiş gerçekten tebrikler :) Alan arkadaşa hayırlı olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5