İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Projelik Domainler

halis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba,

Aşağıdaki listede yer alan domainlerin tamamı satılıktır. Her birisi için ayrı ayrı fiyat ve bilgi girmem malesef mümkün olmadı. İlgilendiğiniz domain için özel mesaj ile irtibata geçebilirsiniz.

Domain Adı :
collection.tv
wwf.tv
unicef.tv
alj.tv
thy.tv
arcelik.tv
ibm.tv
ulker.tv
kia.tv
bbc.tv
724.tv
eti.tv
ptt.tv
tsk.tv
amd.tv
boyner.tv
ttk.tv
tcdd.tv
chp.tv
mhp.tv

Bunlar listenin yalnızca bir kısmı.
Tüm satılık alan adları için tıklayınız.

Bitiş Tarihi : Ortalama 2015 veya 2016 yılında bitecektir
Registar Firması : isimtescil
Sabit fiyat: min 100tl
Sabit Satış Bitiş Zamanı : 03/03/2015

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domainlerin çoğu firma isimleri hemde isimtescil gibi bir firmada reglenmiş acele edin domaini başka yabancı firmaya taşıyın elinizden gidebilir.

halis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainlerin çoğu firma isimleri hemde isimtescil gibi bir firmada reglenmiş acele edin domaini başka yabancı firmaya taşıyın elinizden gidebilir.

bu domainler ilk gelen alır prensibiyle satılıyor. Ne gibi bir sıkıntı çıkabilir ki? Sizin başınıza geçmişte böyle bir sıkıntı geldi mi

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu domainler ilk gelen alır prensibiyle satılıyor. Ne gibi bir sıkıntı çıkabilir ki? Sizin başınıza geçmişte böyle bir sıkıntı geldi mi

Evet geldi yemeksepetim gibi bir domain almıştım adamların ismimin aynısı bile değildi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi