İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık siteler

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş Yapabilecek Domainler

Merhaba arkadaşlar;

Elimde bulunan siteleri satmak istiyorum sanal aleme veda gibi birşey olacak bu bir kaç kişiye olan borçlarımı ödeyip bırakmayı planlıyorum eğer olursa;

Siteler sırasıyla:

1- Gerceksohbet.com : site tasarım + içeriği ile birlikte verilecek satın alan arkadaş dilerse netline firmasında bulunan ircd yide devam ettirebilir dilerse kapatabilir site tasarım ve içeriği görmek için http://www.gerceksohbet.com/yeni adresine girebilirsiniz.
sitenin şuanki ziyaretci sayısı webservis.gen.tr ye göre 1.200 1.500 + dır bu ziyaretciyide sayfada bulunan toplist linklerinden sağlamaktayım sitenin günlük kendi ziyaretçi sayısı ortalama 300+ dır.Siteyi alacak olan arkadaş smsnet logo melodi firmasındaki üyeliğim üzerinden satış yapabilecektir.

Site fiyatı : 1.000 ytl dir.

2- Gerceksite.com : bir ara bu siteyi tasarlayıp genel birşeyler yapmayı planlamıştım ama nasip olmamıştı ve forumda bulunan bir arkadaşıma da bu yüzden borçlandım bu siteyi sadece domain olarak satıyorum üzerinde çalışıldığı taktirde güzel yerlere gelebilecek bir domain

Domain fiyatı : 100 ytl dir.

3- Gerceksiteler.com : link sitesi moda olduğu zamanda böyle bir site yapmayı planlamıştım sonrasında vazgeçmiştim

Domain fiyatı : 25 ytl dir.

4- Hepsohbet.com - Hepsohbet.net - Hepsohbet.org : kaliteli bir sohbet yeri kurmak için aldığım 3 adet domain alacak olan kişiye 3 domaini birden vereceğim

domain fiyatları : 3 ü toptan 40 ytl

5- Komedim.net : eğlence + oyun için almış olduğum domain bir ara kısa bir süreliğine açmıştım ilk hafta 200+ ziyaretçi almıştı daha sonrasında bu siteyide kapatmıştım tasarım + içerik olarak satmayı düşünüyorum sadace domain olarakta satabilirim

Domain fiyatı : 75 ytl

içerik + domain : 200 ytl dir.

6- Sadecesohbet.com : domain adından da belli olduğu gibi sadece sohbet içeriği olan bir site olacaktı.

Domain fiyatı : 15 ytl

7- Forumkeyfi.com : Eğlence + Bilgi paylaşımı için düşündüğüm bir forum sitesi olacaktı.

Domain fiyatı : 25 ytl

8- Gercekhost.com : reseller aldığım zamanda almış olduğum bir domain hosting firması olan kişiler için güzel bir domain

Domain fiyatı : 40 ytl dir.

Fiyatlar üzerinde indirim yapılmayacaktır ciddi anlamda düşünen arkadaşlar olursa msn veya cep telefonu üzerinden görüşebiliriz.

msn : [email protected]

cep tel : 0543-466-52-19

msn üzerinde fazla online olamıyorum akşamları bir kaç saat sadece 8-11 arası girebiliyorum oda her zaman değil herkese başarılar diliyorum herkes idealindeki siteyi yapabilir umarım.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadecesohbet ve komedim güsel domainlermiş :p

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crespo tsk ler iş yapılacak domainler var ama ben yapamıyorum yada yapmak istemiyorum artık

A

AqiA

Misafir
Vay be. Sirincafe.com'un sahibi Fatih Gün. Uzun zaman oldu seninle gorusmeyeli be..
Sen kimsin diye soracak olursan : Bir zamanlar mail vs sifrelerini sana telefon ederek soyleyen kişiyim. Istanbul'dan. O zamanlar Nickim ARKaDaS idi sanırım. Bende iyi hatırlamıyorum acıkcası..
Seni gormusken yazayım dedim. Sana hayırlı satıslar. Umarım hersey istediğin gibi olur..

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hatırladım Arkadas bende bırakıyorum işte yavaş yavaş siteleri satıcam böyle satabilirsem eğer tek sadece sirincafe.com u tutacam elimde geçmişimizi unutmuyoruz şükürler olsun attıgımız kazıklar yediğimiz kazıklar unutulmuyor :) değil mi

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatih herkez bırakıyor desene bende kasım'da 15 ay ara vericeğim ;) umarım kardeş satarsın sitelerini..

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım gökhan umarım satarım satmazsam bırakamicam yoksa satmam lazım bırakmak için bakalım hayırlısı umarım sende dilediklerini yaparsın

N

nothing

Misafir
fatih üzüldüm valla açıkçası bu işleri bırakmana..

kısa sürede olsa güzel işler yapmıştık seninle yada en azından uğraşmıştık... umarım istediğin gibi satarsın siteleri...
Burak (ankara)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5