İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılıklar...

N

netturk

Misafir
Arkadaslar bende tek domainle yola devam etmek istiyorum. Bu yuzden elimdeki domainleri satisa cikardim. Isteyen olursa pm atabilir.. Yada Msn: [email protected] Adresine ulasabilir..

www.Hiperchat.com - Guzel bir sohbet sitesi olabilir.. Su anda Aktif Siteme Yönlü. Ve Gunde 100-200 arasi hit yolluyor.. Net uzantisi yabanci birinde. (Tek Fiyat: 50 YTL.)
www.Onlineturk.net - Pr(2) Bence guzel domain.. Sohbet, toplist, forum vs. bir suru alanda kullanılabilir.. (Tek Fiyat: 30YTL.)
www.Onlinemuzik.net - Bir ara aktif ettik. 1 hafta kadar acik kaldi fena degildi. Hala da acmayi dusunmuyor degiliz ama isteyen olursa verebilirim. (Tek Fiyat: 75 YTL.)
www.Sevdaseli.com - Uzun bir sure once aktif olan ve hiti cok iyi olan bir ask&sevgi sitesi idi. Bu alanda cok iyi is yapabilir.. (Tek Fiyat: 50 YTL.)
www.Turkservice.com - Bedava sayac/forum/anket servisi sağlayan site yapilabilir.. Veya daha baska dusuncesi olan varmi bilmiyorum. (Tek Fiyat: 30 YTL.)
www.Benibul.net - Favorilerimdendir. Arkadaslik/Toplist/Search vs. bir suru alanda faaliyet gosterebilir.. Su anda sedopark'ta. Gunluk 100+ tekil hiti var.

Ayrıca:
www.gonuldostlari.com
www.isyankar.net
www.trdost.net
www.sevkek.net
www.saklambac.net
www.webgenc.com
www.sohbetedelim.net

Kelle basi 25 YTL'dir.. :]

Iyi Calismalar..

C

CicekCicek.Com

Misafir
inşallah satarsın abisi Burdaki arkadaşlar anlar herhalde boyle domainlerin degerini

sevdaseli.com u satmazsan sakla biraz belki ben alabilirim gurbetcilere yonelik su elimdekileri bitirdikten sonra kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5