İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satiliktir: www.gulbenergen.gen.tr

B

Bedavalar-Net

Misafir
Satiliktir: www.gulbenergen.gen.tr PR 4

Gulbenergen.gen.tr ye zaman bulamadigim icin linker script kurdum ve hit icinde hic yüklenmedim arkadaslar,Sitenin suan hiti minumum 1500 .Hitinin %30 u mynet,%60 i google dan olusuyor.%10 bir iki siteden az bir miktar hit geliyor.Bu domaine zaman ayirilirsa cok iyi hite ulasacagindan eminim.Ben baska bir proje icin bu domaini pazarliksiz 100 $ a satiyorum.Ilgilenen arkadaslar özelden haber verebilirler.100 $ sadece domain,ancak linker script bedava dagitilan bir olay oldugundan siteyide verebilirim ayni sekilde.Unutmadan Page Rank 4

iyi günler.

M

modachat

Misafir
benim bi kızlı siteme hergun 3-4user geliyordu kimin diye merak ediyordum bu site :)

inşallah uygun fiyata satarsın useri var kanıtlanmıştır yani.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Arkadaslarim ilginize ve duyarliliginize tesekkür ediyorum.Domainimi ismini vermek istemeyen bir arkadasimiz satin almistir.Herkeze tesekkürler.

saygilar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayırlı olsun .. valla o domain sadec fan clup acılır link sitesi o isismde gitmez..

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Permission' Alıntı:
hayırlı olsun .. valla o domain sadec fan clup acılır link sitesi o isismde gitmez..
gülben ergen in her tarafı fan olsa nolur..
dipçik not: lafım sana değil gülben'e (fıtık oluyorum bu kadına :D )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5