İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sbs'ye girecek olan tüm öğrencilere Başarılar

H

halilarici

Misafir
Sbs'ye girecek olan tüm öğrencilere Başarılar.Şahsen kendimde yarın girecek olduğum sınavda herkeze başarılar dilerim.İnşallah Herkez İstediği Puanı alır.

H

halilarici

Misafir
Sanada başarılar. :) Bu gidişle bende açık okuycam.
6.Sınıf sbs'sinden 379 almıştım.
Şimdi toplamam lazım.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
herkese başarılar. Şaibenin olmadığı bir sınav olur da öğrenciler hak ettiğini alır inşallah

H

halilarici

Misafir
Sbs'dede şifre çıkarsa Öğrenciler Stresden ölür tekrarlanırsa sınav.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Valla şuanki herkes bir kuşku ile giriyor yaşananlardan sonra ne kadar umutlu olabilir ki bu gençlik. Bu genç yaşta yaşadıklarına, yaşatıldıkları duruma bakın. Bunlar hiçbir zaman hafızalardan silinmez.

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
öyle birşey bizim başımıza geldi. ama ben iyiki orda deyildim diye dua ediyordum. açık lise sınavları kopya iddası çıktı(harbidende var googleye yazarsanız videosu çıkar.) inş bizim başımıza bişey gelmez haydarrrr

H

halilarici

Misafir
Milli Eğitim Başkanın'da sorumluluk olsa böyle olmazdı.Kadın Andımızı ve istiklal marşını kaldırmaya karar vermişti bir ara.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Oh ben kurtuldum şu sbs illetinden ---- 6- 436 7- 401 8- 445 amasya anadolu lisesi

H

halilarici

Misafir
İnşallah bende 400 üstünde bir puan alırımda çalışmadım hiç.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5