İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script içindeki linkleri sayıyomu ?

B

besturk.net

Misafir
arkadaşlar mesela şu tip bir kod içindeki linki google sayıyormu yani backlink artıyormu ?
Kod:
<script language="javascript" src="http://www.sallamasite.com/salla.php"></script>

Ben biraz araştırdımda googlenin bu linkleri saymadığını gördüm yani backlink artmıyor. Arttığını söyliyebilen varsa örnekte vermesini isterim.
Saygılar..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Saymıyor diye biliyorum ama sayıyorda olabilir.
mesela webservis koduda böyle ve PR 5 Saysa bence daha yüksek olurdu. ( Tabi benim düşüncem )

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresi vermek istemiyorum ama alıyor. 4 sitemdede almış normal sayfaları almadığı halde nasıl onu aldı anlamadım .

B

besturk.net

Misafir
bencede saymıyor.
iyinet sayaç kodunu koymuş olanlar iyinet'e link vermiş sayılmıyor sanırım. Webserviste aynı şekilde.

R

rolfy

Misafir
yabancı diliniz iyiyse ve okumaktan sıkılmıyorsanız google'ın link işlemlerinde <a href.. şeklinde başlayan tagları takip ettiğini biliyorsunuzdur

<script> kodları alması durumunda kimlerine neler yapmaya çalışacağı ortada, adamlar o kadar aptal olsa bugünlere gelmezlerdi ;)

S

SaveTargetUs

Misafir
Ben bir sitemden diğerine değişik sayfalardan link verdim. backlinklerde önce ana sayfa yazıyor. altında 5-6 tanede alt sayfalar yazıyor google da. Yahoo da ise full herşeyi gösteriyor. Ama linkler <script> olarak değil <a href=...> şeklinde normal link.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5