İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Search Earn * bakmadan gecme

Tiryakim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web sitesi olan veya olmayanlar için ideal bence baya iyi para kazanma olabiliyor arkadasın anlattığına gore odemeden sonra 20 gun içinde yine 239$ birikmiş..
bir kac gundur inceliyorum bakın isterseniz zaten resimli anlatım da mevcut asağıdaki linkte Turkce resimli anlatım var ve içinde size vereceği tolbarda var sadece asağıdaki linkten Uye olmanız gerekiyor sonra Puanları Topluyorsunuz Size vereceği Tolbardan yaptığınız Arama basına baya iyi kazanc sağlayacağınızı umuyorum iyi kazanclar..
Resimli anlatım:
Kod:
http://rapidshare.com/files/47005422/GOOGLEPARA.rar
Uyelik için Link ve Referansım
Kod:
http://www.search-earn.com/sign.asp?rf=ChriSsSteeL

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yani kısaca sitede diyoki günde bir kişi reklamlara 10 defa tıklarsa aylık 0,6 dolar kazanıyosun :) herzamanki gibi referal sistemiyle işliyo bu demek oluyoki kaçma ihtimalleri yüksek

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalan,bende 50 bin arama sonucu acı gerçeği öğrendim.

I

infratime

Misafir
arkadaşlar insanı şaşırtan bazı yönleri var mesela hesaplama bolumu kaç uye getirirsin senin getirdigin uyeler kaç uye getirir ve en sonda ise diyorkı bu toplam uyeler gunde kaç defa bu reklama tıklar? yalan küllü yalan inanmayın ya kazanmanız cok zor

K

Kayıtsız Üye

Misafir
yok

buraya 5. referansa kaadr 30 dan fazla üye kayıt ettim ve artık reklamlar çıkmaz oldu!!!!

Hİç güvenilir bir sistem dğil demiş olayım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi