İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo için banka bilgilerini nerden bulabilirim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Sedo ödeme bilgilerimi paypal olarak değilde banka eft olarak değiştirmek istiyorum

iban kodunu internet şubesinden aldım fakat diğer istenen bilgileri nerden nasıl temin edebilirim yardımcı olabilecek arkadaşlar varmıdır.

National Bank Code*
Bank Name* - Garanti Bankası diye yazmak yeterlimidir ?
SWIFT Code *

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Swift kodu: TGBATRIS
Banka kodu: 062
banka ismi : garanti bankası yazabilirsin..

hesap türü usd euro sedoda hangisi seçili ise iban kodununda aynı türden olması gerekmektedir onada dikkat et.

B

Baria

Misafir
euro veya dolar hesabı olması şart mı? yani sedo da euro ise garanti bankasındada mı euro olması gerek?

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
euro veya dolar hesabı olması şart mı? yani sedo da euro ise garanti bankasındada mı euro olması gerek?
direk olarak hesabına gelebilmesi için şart.
ytl iban kodunu girersen para bankaya gelir ve havuza iner senin banka ile iletişime geçip kimlik bilgilerini onaylattıktan sonra parayı alma hakkın var ama uzu n iş döviz hesabı olmasa daha iyi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5