İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo ile ilgili konuda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba..
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=7698 Bu baslik kilitlenmis. Buna istinaden yazıyorum.
alican : Benim söyledigimi yanlıs anlamıssın. Ama benim icin fark etmez.
Evet parayı çatır çutur yiyorum dedim. Bunu yazarkende kendimi hortumcularla bagdastirmadım. Bagdastirmamda. Bende ziyaretci konusunda hile yapıyorum. Bunu inkar etmem.
Ama her koyun kendi bacagından asılır misali sedo beni atacaksa benim canım saolsun. Kimseyi ilgilendirmez bu konu.
Bu arada paranın bir kısmınıo çatır çutur yedim. Bir kısmıda dün gecirdiğim trafik kazası nedeni ile arabanın tamir parasına gidecek. 87 YTL'lik bir kısmı benim hastane masraflarıma gitti.
Ama benim yedigim para bana yeter. Bir ay sonra yine yerim. Sedo beni atarmı ? Atsın canı saolsun. Bir tane hiti olan domain alıp diğer domainleri oraya yonlendiririm. O Domainle sedo'ya tekrar üye olurum. Bu kadar basit. Alican sanada bunu anlatmaya calismistim. Tafra yapmanda hic onemli değil. Beni baglamıyor yani. Hakkımlada kazandım ve ödememide aldım. Halende alıyorum 15 gunde 500 € kazandım-Ki son optimizasyonlarımdan sonra sadece dün 50 € kazanmısım. Bugunde kazanırım. Yarında kazanırım. Kazanmayı bilen kazanır. Kimsenin zeka seviyesi ile ilgili yorum yapmak istemiyorum. Ama öyle algılamak isteyen seve seve algılayabilir.
Evet ben zeki bir insanım..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
catır cutur yedim karıya gittim bara pavyona girdim soyle kazandim boyle kazandim bu tarz konuşmalar yakışık alan bir üslüp degildir

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
silenceofdarkness' Alıntı:
catır cutur yedim karıya gittim bara pavyona girdim soyle kazandim boyle kazandim bu tarz konuşmalar yakışık alan bir üslüp degildir
Simdi zamanım yok.. Daha sonra yazacagım.
Henuz karı'ya kıza gitmedim. Gittim diyede yazmadım. Ama para benim param. Burada Hickimse benim anam babam değil. Para'da benim param istedigim gibi yerim. İstersem çatır çutur. Istersem katır kutur..
Benim kadar kazanamayan & beni çekemeyenlerden birisi cıktı ortaya. Oh ne guzel ne guzel.
Aklıma gelmisken bir dahaki ödeme ile söylediklerini yaparım. Bu ay ödemelerim var biraz.
Ama gelen para ile şappır şuppur içki içtim merak etmeyin..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar!

Konuyu uzamaması için kilitliyoruz.. Ama siz yeniden başlık açıp ortamı geriyorsunuz! Bu tutumunuz size yakışıyor mu?!

Bu konuyu son kez kilitliyorum ve eğer bundan sonra önceki tartışma konunuz hakkında bir mesaj ya da konu görürsem silmeye başlıycam..

Lütfen önceki polimikleri devam ettirmeyin!

İyi paylaşımlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5